Savaitgalį mažeikiškiai buvo pakviesti atsigręžti į gamtą

Autorės nuotr.

Penktadienį ir šeštadienį Mažeikiuose vyko du renginiai, kurių esmė – ieškoti ryšio su gamta ir vieniems su kitais.
Penktadienio popietę Senamiesčio parke atidaryta žemės ir aplinkos meno paroda „Gamtoje iš gamtos“. O šeštadienio popietę nemažas būrys miesto gyventojų ir svečių dalyvavo snieguolių bei narcizų sodinimo akcijoje „Nuo močiutės palangės“.

Žemės ir aplinkos meno paroda „Gamtoje iš gamtos“ Mažeikiuose, senamiesčio parke, vyksta jau penktą rudenį iš eilės.
Norintieji šioje parodoje eksponuoti savo kūrinius, juos atnešti ir „įkurdinti“ pasirinktoje ir su organizatoriais suderintoje vietoje arba čia pat juos sukurti tai padaryti galėjo nuo praėjusios savaitės pradžios.
Penktadienį įvyko parodos „Gamtoje iš gamtos“ pristatymas. Jo metu buvo pagerbtos ir apdovanotos visuomeninės organizacijos, ugdymo įstaigos, pavieniai kūrėjai, pateikę savo kūrinių.

Autorės nuotr.

Parodos iniciatoriai – Mažeikių klubo „Mano namai“ nariai bei jo vadovė Krista Kinčienė suskaičiavo, kad parke darbus iš gamtinių medžiagų šiemet eksponuoja 17 miesto organizacijų. Parodai sukurta daugiau nei 30 kompozicijų įvairiomis temomis.
Ne visi žino, koks senamiesčio parkas buvo seniau, kokia yra jo istorija. Todėl parko kaimynystėje įsikūrusio Mažeikių muziejaus darbuotojai parengė nuotraukų parodą, kuri yra eksponuojama parko prieigose.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Autorės nuotr.
Autorės nuotr.

One Reply to “Savaitgalį mažeikiškiai buvo pakviesti atsigręžti į gamtą”

  1. B. parašė:

    Gamta turi rūpintis visi. Tas asilas, kuris pasistatė savo visureigį ant žalios vejos prieš Ventos gatvės 77 namą, irgi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto