Savaitgalį stebėsime, kaip „sužydės“ miestas

Rajono valdžios atstovai bei Mažeikių dainų, šokių ir muzikos šventės „Žydėjimas“ organizatoriai, režisieriai ir meno vadovai aptarė pasiruošimą jai. Jurgitos JOKUBAUSKIENĖS nuotr.

Numatoma, kad šį savaitgalį mažeikiškius ir miesto svečius džiugins apie pusantro tūkstančio meno kolektyvų dalyvių pasirodymas.

Lyg generalinė repeticija

Birželio 1–2 dienomis Mažeikiuose organizuojama šventė „Žydėjimas“, per kurią savo programas pristatys kelios dešimtys šokėjų, muzikantų ir dainininkų kolektyvų.
„Tai tarsi generalinė repeticija prieš respublikinę Moksleivių dainų šventę, vyksiančią liepos pradžioje Vilniuje. Bus suteikta galimybė tiems, kurie negalės nuvykti į sostinę, pamatyti bent dalį mūsų pasirodymo“, – antradienį Savivaldybėje aptariant pasiruošimą šventei, sakė pučiamųjų instrumentų orkestro „Mažeikių dūdoriai“ vadovas Vidmantas Alčauskis.
Tautinių šokių ansamblio „Kauškutis“ vadovė Jolanta Tendienė taip pat pastebėjo, kad šokėjams tai tarsi pasiruošimas respublikinei moksleivių Dainų šventei.
„Džiugu, kad pirmąją šventės dieną dalyvauja visi rajono šokių kolektyvai, pradedant nuo darželinukų, baigiant abiturientais. O šventės dieną, šeštadienį, pasirodys tik tie kolektyvai, kurie dalyvaus respublikinėje Moksleivių dainų šventėje“, – informavo vadovė.

Pirmasis pasirodymas

Pirmą kartą mikrorajone rengiamoje šventėje dalyvaus ir „Draugystės“ choras.
„Išnaudosim naują erdvę, niekada dar čia nesame pasirodę. Tikimės, kad naujoje vietoje ir mūsų balsai suskambės kitaip, nes sklindantis garsas šalia bažnyčios sudarys visai kitokią akustiką.  Miesto šventėje dalyvaus moksleivių chorai, kuriuose dainuoja apie 120 moksleivių, besirengiančių vykti į respublikinę moksleivių dainų šventę. Taip pat pasirodys ir suaugusiųjų chorai su 110 dalyvių“, – informavo choro „Draugystė“ vadovas Ričardas Grušas.
Mažeikių savivaldybės kultūros centro direktorė Krista Kinčienė neabejoja, kad šventė suvilios nemažą būrį žiūrovų.
Dainų, šokių ir muzikos šventės „Žydėjimas“ pradžia sutampa su tarptautine Vaikų gynimo diena. Todėl didelis dėmesys bus skirtas vaikams, kuriems ruošiami specialūs užsiėmimai ir pramogos

11 Atsakymų į “Savaitgalį stebėsime, kaip „sužydės“ miestas”

 1. KODĖL parašė:

  Tai kodėl nieko nerašot kaip tie Mažeikiai“sužydėjo“ tokiu „geru“ oru, kad žmogus šuns į lauką neleido????:))))))))) parašykit..laukiu nesulaukiu….DDDDDD…

 2. šokėjo mama parašė:

  pritariu Vardui (privalomam) dėl šokių vietos ant laiptų.Negi nesupranta oprganizatoriai,o ir mokytojai,kokia rizika šokti ant laiptų????Kas gydys jam lūžius ,jei neduok dieve užklius ar nukris. Nuo kada šokėjams paskirta tokia“garbinga“ vieta.Vaikai tikrai bijo ten šokti.Neliks nieko kito,kaip pasaugoti vaiką ir nedalyvauti šokiuose ant laiptų…..Siūlau susimąstyti ir kitiems tėveliams,kol ne vėlu….

 3. ar neatsibodo parašė:

  zysti vien tam, kad zysti: apie šventę reklamos kiek nori, visos tvoros nukabinėtos ir iš tiesų laikraščiaii, tv, radijas skelbia. Gai jums reikia atskirų skelbimų pašto dėžutėse? O dėl įkyriai landžiojančių reklamų šiame tinklalapyje sutinku – įkyrios jos, juolab, kad nieko bendro su mūsų miestu jos neturi. Tik spėk gesinti. Beje ir laikraštyje reklamos ir reklaminių straipsnių perdaug. Aš ne tam Santarvę užsiprenumeravau, kad reklamas skaityčiau. Kodėl esant daug reklamos nepriėjus papildomų puslapių ar neišleidus specialaus tam skirto priedo?

 4. soc parašė:

  turbut savaime aisku kad kiti pavadinami provincialais, keistuoliais, fiziologiskai kitokiais… tai kiti uzsiima brukalu, tuo tarpu kai ‘visos’ ziniasklaidos priemones trimituoja apie rengini,tas brukalas nera brukalas. geras reginys :D

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  Tenka apgailestauti, kad Mažeikiai taip nusigyveno, kad nebeturi normalios vietos šventei organizuoti. Pajuokausiu, gal reikėjo bažnyčią mažesnę statyti – būtų daugiau vietos. O gal rengėjams taip patogiau – iškišai nosį pro duris ir niekur eit nebereikia. Ar rengėjai matė, kad tokiems gausiems šokių kolektyvams paprasčiausiai nėra vietos? Teko vakar einant pro šalį matyti šokių kolektyvų repeticiją – dėl vietos stokos vaikams reikia šokti net ant laiptų. Na, suprantu – dainuoti stovint ant laiptų galima, bet šokti?.. Vadovės nervinasi, vaikai pikti – kur tuos žingsnelius atlikti? O kas atsakys, jei atsitiks nelaimė?

 6. piktas parašė:

  čia iš visų pakraščių lenda įkyrios reklamos. Neįdomu net skaityti šitą santarve.lt dėka tų visokių reklamų išlendančių iš viršaus, šono ar apačios

 7. Vardas (privalomas) parašė:

  Kiek žinau, pranešimui apie šventę yra pasitelktos visos turimos informacijos sklaidos priemonės:spauda, internetas, radijas ir televizija. Nematyti ir negirdėti to yra jau keistoka… Ir kas pagirtina – organizatoriai nebruka tos reklamos per prievartą kaip minėtas „akropolis“, ar kitos, visiems įgrįsusios kompanijos. Negi džiaugtumėtės matydami dar vieną „paklodę“ šiame tinklapyje? :) Kita vertus, matyt esame labai pripratę prie to brukalo, kad kitkas tiesiog praslysta pro akis… Čia jau tokia žmogaus fiziologija.
  Beje, aplinkiniuose rajonuose taip pat tą dieną vyks įvairių renginių. Tikriausiai kai kurie dabar labai susinervins, kad nežino kas ir kur. Tuo tarpu kaimynai, ne visi žinoma, žino apie šventę Mažeikiuose. ;)

 8. soc parašė:

  Suprantu, „Vardas privalomas“ yra vienas kulturos atstovu. Nesutinku su jumis, kad pasirinktos tinkamos priemones informacijos sklaidai apie renginius, nes gali buti informacijos per mazai arba ji skirta siauram pastovaus kontingento ratui, o vertingesni lankytojai gal net nesuzino kad kazkas ivyko. O ir kam PACIAM ieskotis kazkokios informacijos, kad kazkur, apsilankius? Geriau vaziuoti i Siauliu akropoli, isleisti 500 ir paziureti filma – ten visada kazka rodo idomaus. Is kitos puses, jei nenorima pritraukti zmoniu, kurie yra uzimti, dirbantys, uzdirbantys ir perkantys, tai kokie remejai noretu remti tokius renginius, kuriuose vargiai apsilankys ju klientai arba apie juos ne nesuzinos? Galima stipriai remti, galima ir stipriai suselpti. Tai tik pasirinkimo klausimas.

 9. Išminčius parašė:

  Provincija nėra nei gaminama, nei daroma. Užsinorėjęs nieko nepaversi provincija ir atvirkščiai, o būti provincija nėra nei pasmerkimas, nei nuodėmė. Tai yra tik tam tikra paskirtis.

 10. Chm parašė:

  Pavadinimas nuvalkiotas ir idėjos senos. Bet geriau, negu nieko

 11. Provincija parašė:

  Va taip pasireiškia Mažeikių provincijos sindromas. Praneša kad įvyks šventė, tačiau tiksliai nepaskelbė programą: kur tiksliai įvyks, kelintą valandą, kokie kolektyvai. Galėjo anksčiau reklamuotis kad daugiau žmonių iš anksto sužinotu, suplanuotu, pasikviestu giminaičius iš kitų rajonų. Dabar rajono valdžia iškilmingai paskelbia ir mano kad jų žodis eina į dangų ……………

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto