Savivaldos vadovai politikams pristato veiklos ataskaitas

Autorės nuotrauka

Penktadienį politikai turėtų patvirtinti Savivaldybės mero, Tarybos veiklos ir Savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaitas. Šios ataskaitos pirmiausia pristatomos komitetams.

Pristatė dvi ataskaitas

Vadovaujantis vietos savivaldos įstatymu ir Savivaldybės tarybos veiklos reglamentu, tokios ataskaitos pateikiamos ne rečiau kaip kartą per metus. Su ataskaitomis jau susipažino pagrindiniai komitetai, o penktadienį jos bus pateiktos Tarybai.
Savivaldybės meras Antanas Tenys, politikams pristatydamas Tarybos veiklos ataskaitą, apžvelgė Tarybos struktūrą, užimamas pareigas Taryboje, jos narių aktyvumą, komitetų, komisijų darbą ir kt.
Savivaldybės mero ataskaitoje A. Tenys pateikė informaciją apie darbą su rinkėjais, atstovavimą Savivaldybei įvairiose institucijose.
Mero ataskaitoje politikas iš sprendžiamų klausimų išskyrė keletą svarbiausių, kuriems, organizuodamas Tarybos ir Mero institucijos veiklą, koordinuodamas Savivaldybės administracijos, bendrovių ir biudžetinių įstaigų darbą, jis skyrė daugiausiai dėmesio ir pastangų.

Pateikta daug informacijos

2018 m. sausio 1 d. Savivaldybės administraciją sudarė 24 struktūriniai padaliniai ir 9 seniūnijos.
Administracijos direktorius B. Kryžius, pristatydamas praėjusių metų ataskaitą, akcentavo, kad didžiausias leistinas valstybės tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybių skaičius – 306 – buvo nustatytas 2012 metais ir šis skaičius nesikeičia nuo 2004 m.
120 puslapių ataskaitoje išsamiai apžvelgta visų skyrių, seniūnijų veikla. Ataskaitoje apžvelgtas biudžeto vykdymas, projektų įgyvendinimas, teritorijų planavimas, statybos ir remonto darbai, turto valdymas, kelių ir gatvių rekonstrukcija, energetika, vandentvarka, žemės ūkis, kraštotvarka, viešųjų darbų organizavimas, viešieji pirkimai, švietimas, kultūra, sveikatos priežiūra ir kitos sritys.

6 Atsakymai į “Savivaldos vadovai politikams pristato veiklos ataskaitas”

 1. aa parašė:

  Tai tipo tuščius lapus visi pridavė?? :))

 2. :)) parašė:

  Ziuri i ekrana issiziojes ir nesupranta nieko ka surase ne pats:))

 3. pilietė parašė:

  Pilvus pasideję ant stalų. Vaikščiokit daugiau pėsčiomis po savo „karalystę“. Liftas šeštadienį per geležinkelį neveikė. Nors verk dviračius tempiant į viršų ir žemyn. Ypač mamas užjausti reikia. Apie šiukšlių konteinerius pilna maišų su šiukšlėmis, nes netelpa, virsta per viršų. Kiemai-vienos duobės. Ypač Sodų gatvė prie boulingo. Mums jūsų popierinės ataskaitos nerūpi. Tvarkykit Mažeikius.

 4. kažkas parašė:

  rašė, kad Kryžius apsigins savo garbę, pažeistą Rimkienės…nejuokinkit žmonių, norint garbę apgintį reikia ją TURĖTI.Kiek partijų pakeitė broniukas, kol prisikasė iki esamo posto?Gal kas suskaičiuos ir pagaliau tą vorą ištrauks į dienos šviesą?

 5. Vadovai:) parašė:

  Kryzius vadovu yra turbut nuo Kristaus laiku :)) Kompartijoje tiek nevadovaudavo:)) Mazeikiai ziurint i savivalda atrodo kaip raistas,ankantis ezeras.

 6. geriau ,kad ,,pristatinėtų "LR STT ir kt. tarnyboms parašė:

  Su visomis detalėmis, niuansais, bei smulkmenomis, kurios paprastiems mirtingiesiems nežinomos ir neskelbiamos.Beje ar žinote,kad liftas vėl neveikia.Per savaitę po kelis kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto