Savivaldybė baseinui ieškos naujo šeimininko

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės taryba sutiko viešo konkurso būdu dešimčiai metų išnuomoti savivaldybei nuosavybės teise priklausantį SPA centrą. Nors už tokį sprendimą balsuota vienbalsiai, tačiau pasigirdo ir kai kurių politikų nuomonių, jog pati Savivaldybė šį turtą galėtų efektyviai panaudoti.

SPA centras įsikūręs mikrorajono poliklinikos (Naftininkų g. 9) pastate. Už visą nuomojamą plotą į biudžetą kas mėnesį būtų sumokama beveik 270 eurų.
Pagal 2010 m. pasirašytą sutartį tuo metu Mažeikių ligoninei priklausęs baseinas buvo išnuomotas bendrovei „Saurida“. Sutartis baigėsi po dešimties metų – 2020-ųjų balandį.

Savivaldybė bandė nuomininkų šioms patalpoms surasti skelbdama viešąjį konkursą 2020 m. kovo mėnesį, praėjusių metų birželio mėnesį, tačiau nesėkmingai. Per tą laiką nuomos kaina pakilo penkiasdešimt eurų.
Klausimą politikams pristačiusi Savivaldybės administracijos Turto valdymo ir priežiūros skyriaus vedėja Rima Podelienė prasitarė, kad viena sveikatos priežiūros įstaiga domėjosi galimybe išsinuomoti baseiną ir laukia konkurso paskelbimo. Baseiną ji planuoja naudoti medicinos paslaugoms.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

7 Atsakymai į “Savivaldybė baseinui ieškos naujo šeimininko”

 1. Anonimas parašė:

  Jsus rinmtai kuku bambam . Nuomokites uz tue 270 . Dabar viska reikia pertvarkyt , iranaga kainuos 50-100k ir dar kazkas sako kodel kainos kylo. Darbuotojai elektra t.t

 2. Vladas parašė:

  Tik idomu kodel baseino paslaugu kainos kilo 10kartu kai nuoma kokia buvo pries 10metu tokia liko iki galo .

 3. to 330 parašė:

  na ir sutartis 10 m. tie patys įkainiai. Dabar kuro kainos per dieną kelis kartus keičiasi, nekalbu apie visą kitą.Tai bent kas metai peržiūrimi įkainiai pas tikrus nuomotojus-,, šeimininkus“.
  Palyginkite baseino su visomis patalpomis :saunomis ir t.t. rinkliavos dydį su Mažeikių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gruodžio 13 d. Nr. T1-380, Vietinės rinkliavos už leidimą prekiauti ar (ir) teikti paslaugas Savivaldybės teritorijoje už 1 (vieną) vietą, dydžiais. Štai: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/cf15eda01ff911eabe008ea93139d588

 4. Tikri verslininkai parašė:

  Už 270 eurų pabandykite surasti padorų butą išsinuomuot Mažeikiuose. O čia visas baseinas …

  1. A parašė:

   Reikia ne į pavadinimą orientuotis, o nuomojamo turto sudėtį, būklę, esama įranga ir pan. Kiek žinau, ten likęs tik pats baseinas, kaip didelė vonia, ir 2 pirtelės, nėbera nei persirengimo spinteliu ir kt. , pasibaigus nuomai, nuomininkui pasiėmus savo turtą. Todėl, užkurti tą didelė vonia, įrengti, teisingiau apstatyti patalpas, reikės daug investicijų, todėl vargu ar atsiras kas norės dalyvauti tame nuomos aukcione. Juolab, Daukšos g. pasileis greitai naujas baseinas su papildomom pramogom. Manyčiau, kad savivaldybės baseinas liks toliau rūdyti, kaip didelė vonia

  2. 330eur parašė:

   270 eurų prieš 10 metų buvo 1000 litų, kas nebuvo taip mažai. O dar baseino išlaikymas, vandens pašildymas, filtrai, sanitarija

   1. Anonimas parašė:

    kodėl tik 10 metų, reikėjo nuomoti 50-100metų.Vistiek prieš tiek metų buvo 1000 litų, kas nebuvo taip mažai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto