Savivaldybė „Circle K Lietuva“ pateiks patikslintą darbų sąrašą

Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių rajono savivaldybėje vyko komisijos, kuri nagrinėja bendrovės „Circle K Lietuva“ įsipareigojimų mažeikiškiams vykdymą, posėdis.
Į komisijos pateiktus klausimus atsakė iš sostinės atvykę bendrovės atstovai. Po beveik valandos diskusijų buvo nutarta sudaryti patikslintą darbų sąrašą – ką degalinės statytojai jau padarė ir ką dar turėtų padaryti, kad būtų įskaityti visi įsipareigojimai, duoti mažeikiškiams prieš beveik 17 metų.

Ši komisija buvo sudaryta Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus pavedimu, po to, kai kilo neaiškumų dėl Žemaitijos gatvėje pastatytos ir jau veikiančios degalinės „Circle K Lietuva“.
Apie tokios komisijos reikalingumą dar praėjusių metų rudenį prabilo Mažeikių rajono savivaldybės tarybos Kontrolės komiteto ir Antikorupcijos komisijos nariai, kurie teigė nežinantys tikrosios situacijos, susijusios su degalinės statyba, – ar ji teisėta, kaip vykdomi prieš beveik 17 metų mažeikiškiams duoti įsipareigojimai.
Administracijos vadovo pavedimu sudarytai komisijai vadovaujanti mero pavaduotoja Irena Macijauskienė į antradienio posėdį susirinkusiuosius informavo, kad sausio mėnesio pradžioje buvo gautas bendrovės „Circle K Lietuva“ laiškas, kuriame klausiama, ar Mažeikių rajono savivaldybę tenkina iki šiol bendrovės atlikti darbai.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto