Savivaldybėje – apie tolesnį bendradarbiavimą

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Trečiadienį Mažeikių rajono savivaldybėje susitiko jos ir AB „ORLEN Lietuva“ vadovai.

Susitikime dalyvavo Savivaldybės meras Antanas Tenys, administracijos direktorius Bronius Kryžius, AB „ORLEN Lietuva“ generalinis direktorius Michalas Rudnickis ir veiklos palaikymo direktorius Jaroslavas Bersekerskas, Savivaldybės mero patarėjai Giedrius Petrulevičius ir Virgilijus Radvilas.
Kaip praneša Savivaldybės administracijos bendrasis skyrius, susitikimo metu kalbėta apie tolesnį bendradarbiavimą, siekiant pritraukti į mūsų rajoną investicijų, o taip pat – apie galimą įmonės paramą krašto bendruomenei.
Savivaldybės atstovai svečiams pateikė informaciją apie daugiafunkcinio sporto centro statybą Mažeikiuose. Jie pakvietė įmonę prisidėti prie šio projekto. Nuspręsta, kad Savivaldybės tarybos posėdžio metu AB „ORLEN Lietuva“ specialistai Mažeikių visuomenei pristatys įmonės planus.
„Santarvės“ inf.

4 Atsakymai į “Savivaldybėje – apie tolesnį bendradarbiavimą”

 1. Rinkimai parašė:

  Prieš kelerius ankstesnius rinkimus vis medienos klasterį statė su tūkstančiais darbo vietų mažeikiečiams… Ir vis laimėjo…

 2. to santarvei parašė:

  tai jau turbut is musu valdzios ponu zadanija parejusi santarvei, kad nerasytu

 3. Santarvei parašė:

  Jus geriau parašykit rimta tema, t. y. kaip savivaldybės meras, valdantieji taryboje vengia vykdyti aplinkos apsaugos ministro įsakymą. dėl ko, mažeikiečių kišenės bus „nugręžtos“ per 160 000 Eur bei pamaloninti privatūs ūkio subjektai – UAB „Admiturras“ (ta pati UAB „Elotus“) ir UAB „Tavo pastogė“. Jau ir per TV ir kitas respublikines žiniasklaidos priemones atskleista mero ir valdančiųjų pagalba vykdoma afera miestiečių atžvilgiu, o Jūsų laikraštis tyli bei rašinėja tik nereikšmingomis temomis.

  Pvz. nuoroda:
  https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/mazeikiskiams-valdzios-delsimas-vykdyti-ministro-isakyma-kainuos-apie-160-tukst-euru-56-1052164.

 4. Brolis parašė:

  Laba diena ir vėl eiliniai pezaliukai , o kur realūs darbai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto