Savivaldybėje pagerbti rajono šimtukininkai

Šiųmetiniai šimtukininkai su savo mokyklų ir Savivaldybės vadovais. Mildos Kristutytės nuotrauka

Šiandien Savivaldybėje susirinko geriausi šių metų rajono abiturientai, kurių egzaminų rezultatų sąraše puikuojasi aukščiausias įvertinimas – šimtukas. Tokių abiturientų šiemet – dvylika.
Trys gimnazistai aukščiausius balus gavo iš dviejų egzaminų. Tai „gabijiečiai“ Rokas Stonys ir Karolis Gricius bei Merkelio Račkausko gimnazijos mokinys Rokas Kovalenkovas. Puikiai įvertintos šių trijų vaikinų matematikos žinios. K. Gricius bei R. Kovalenkovas šimtukus dar gavo iš fizikos, o R. Stonys – iš  anglų kalbos.
Matematikos egzaminas šimtukus „atnešė“ dar keturiems dvyliktokams. Šie laimingieji – Aurelija Nikaitė iš Merkelio Račkausko gimnazijos bei Ernesta Daugėnaitė, Laurynas Daukšas, Tomas Mišeikis iš Gabijos gimnazijos.
Sveikindami abiturientus, Savivaldybės vadovai dažnai rankas spaudė ir geras kalbų žinias egzaminuose parodžiusiems dvyliktokams.
Šimtukais įvertinti „gabijietės“ Aušros Rakštytės bei Merkelio Račkausko gimnazisčių Kamilės Eselinaitės ir Gintarės Petreikytės lietuvių kalbos ir literatūros egzamino darbai. Šios gimnazijos mokinė Ernesta Samavičiūtė bei abiturientas iš Gabijos gimnazijos Mantas Rakštys maksimumą gavo iš anglų kalbos.

Plačiau apie abiturientų pasiekimus ir ateities planus – šeštadienio „Santarvėje“.

4 Atsakymai į “Savivaldybėje pagerbti rajono šimtukininkai”

 1. Vida parašė:

  O ką apie kitas gimnazijas ar vidurines rašysi, kai už juos mokytojai egzaminus išlaiko…..

 2. Jus man paaiskinkit.. parašė:

  jei vaikas gabus, jau ir taip gamtos apdovanotas, kokiu tikslu dar sitaip yra pagerbiamas, isviesinamas? Senas sovietinis iprotis, neatplesiams prisirisimas prie garbes lentu? nera klerkams labiau sprestinu klausimu rajone??? nukreipiamas demesys nuo nesprendziamu klausimu? noras pasireklamuoti salygines ir savo neuztarnautos sekmes sviesoje? …..?

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Kaip dirba Gabijos gimnazijoje Nutautiene? Ar vis dar priekabiauja prie moksleiviu del isvaizdos,kaip ir anksciau? Jau praejo 6-ri metai po sios Gimnazijos baigimo, bet pamirsti sios asabos ,niekaip negalime ,uz jos nuolatini netinkama elgesi su musu klases vaikais pamoku metu… Laikas jai i pensija!

 4. Mama parašė:

  O kur kitos gimnazijos?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto