Savivaldybės administracijos direktorė jau turi pavaduotojus

Nuo birželio 11-osios pavaduotojų pareigas eiti pradės Eimantas Salatka ir Saulius Šiurys. Nuotr. iš Mažeikių rajono savivaldybės tinklalapio

Penktadienį Mažeikių rajono savivaldybės taryba slaptu balsavimu pritarė pateiktoms Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojų kandidatūroms.
Savo postus ir šią kadenciją išsaugojo ir nuo birželio 11-osios pavaduotojų pareigas eiti pradės Saulius Šiurys bei Eimantas Salatka.
„Tvarkietis“ S. Šiurys šiame poste dirbs jau trečiąją kadenciją, o „valstietis“ E. Salatkta – antrąją. Prieš paskelbiant slaptą balsavimą, abu kandidatai tarybą informavo apie nuveiktus darbus ir ateities planus.
Nuo pirmadienio pareigas jau eina naujoji Savivaldybės administracijos direktorė socialdemokratė Laima Nagienė.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Savivaldybės administracijos direktorė jau turi pavaduotojus”

  1. realistas parašė:

    Jokių pokyčių nebus – faktas. Mero naujai formuojamą komandą pildo ankstenės administracijos darbuotojai. O kaip su priešrinkiminiais pažadais? Ogi niekaip. 4-0 ir nei vieno naujo į administraciją nepasiūlyta ir nepriimta. ( L. Nagienė, V. Radvilas, S. Šiūrys, ir E. Salatka). Štai ir mero pažadai, kad iš buvusių nebus naujoje komandoje. Kas balsavote už dabartinį merą, priminkite jam priešrinkiminoius pažadus.

  2. Siaip parašė:

    Apie mera – ir kur as ji maciau? Taigi pazadukas…..

  3. Brolis parašė:

    Meras žodžio žmogus , dar du nauji veidai jo komandoje , bet ne Mažeikiuose , o Balbieriškyje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto