Administracijoje vėl siaučia permainų vėjai

Tarybos narių slapto balsavimo rezultatai lėmė, kad Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas nuo rugsėjo 1 d. dienos pradės eiti Linas Memys. Autorės nuotr.

Trečiadienį įvykusiame neeiliniame Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdyje minimali daugumos balsų persvara lėmė, kad praradę politinį (asmeninį) pasitikėjimą buvo atleisti du Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojai. Tai tradicinė atstatydinimo formuluotė, liudijanti, kad susiformavo nauja valdančioji dauguma ir prasidėjo eilinis kėdžių perstumdymas.
Posėdyje pristatyta naujoji valdančioji Tarybos dauguma – jau penktas susivienijimas per šią kadenciją. Politiniuose užkulisiuose kalbama, kad galima tikėtis ir šeštosios…

});

Lėmė balsavimas

Neeilinis Tarybos posėdis vyko liepos 27 d. gavus raštą, kuriuo 14 Tarybos narių pareiškė politinį (asmeninį) nepasitikėjimą Mažeikių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojais Viktoru Prokopčuku ir Eimantu Salatka.

V. Prokopčukas direktoriaus pavaduotojo pareigas ėjo nuo 2021 m. sausio, E. Salatka – nuo 2019 m. balandžio mėn....

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

3 Atsakymai į “Administracijoje vėl siaučia permainų vėjai”

  1. Antanas parašė:

    dariui , o kurioje vietoje Rimkienė ar Songaila išvertė skūrą , ar tik nebūsi pats iš tų suskių chebrytės , o gal jau jau ir Tėvą su Motina pardavei pats už sudilusį skatiką

  2. bėkite jaunimas lauk iš Mažeikių parašė:

    čia jokios perspektyvos, čia net pilvoti dėdės ir didžiapapės tetos raudoja, kad niekas iš jaunimo nenori dirbti Mažeikių labui už pasak jų pašalpinius atlygius.Nors patys dantimis ir kanopomis įsispyrę laikosi kėdžių ir postų…Paradoksas.

  3. Darius parašė:

    Išverstasūriai songailos, rimkienės ir visi kiti. Kal prilystų prie lovio ir motiną su tėvu parduos. Suskiai ir tiek.

Comments are closed.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto