Savivaldybių asociacijos apdovanojimui siūlys vicemero kandidatūrą

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Po mėnesio atostogų sugrįžusiems Tarybos nariams Savivaldybės administracija pateikė kaip niekada daug užduočių. Į penktadienį vykusio Tarybos posėdžio darbotvarkę buvo įrašyta net penkiasdešimt klausimų, kuriems svarstyti prireikė kelių valandų.
Savivaldybės mero patarėjas Algimantas Čepys informavo, kad Lietuvos savivaldybių asociacija turi du apdovanojimus: savivaldybėms ir asmenims, labiausiai nusipelniusiems savivaldai, t. y. „Auksinės krivūlės riteris“. Jis pasiūlė pastarajam apdovanojimui pristatyti Joną Siminkevičių – Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoją – už ilgametį ir vaisingą darbą kuriant, vystant ir stiprinant vietos savivaldą.
Tarybos narė Daiva Šideikienė norėjo daugiau sužinoti, kuo politikas taip nusipelnė.
Meras Antanas Tenys informavo, kad visoms frakcijoms buvo išsiųstas prašymas teikti pasiūlymus dėl kandidatūrų, tačiau jų nesulaukta.
„Jonas Siminkevičius Savivaldybėje gana ilgai darbuojasi (į Tarybą renkamas visą Nepriklausomybės laikotarpį – B. R.). Tai yra jo darbas su kaimu, darbas su seniūnijomis, su kaimo bendruomenėmis ir manau, kad jis yra šito nusipelnęs. Žinoma, garantijų negalime duoti, kad jo kandidatūra bus patvirtinta“, – meras ragino politikus palaikyti tokį siūlymą.
Posėdyje dalyvavę Tarybos nariai, išskyrus D. Šideikienę, balsavo „už“.

Apie kitus Tarybos sprendimus –  „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Savivaldybių asociacijos apdovanojimui siūlys vicemero kandidatūrą”

 1. Komentatorius parašė:

  Ohoho, o kada bus renkama geriausia rajono meldžėja?

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Manau,reiketu mazinti Savivaldybeje dirbanciuju skaiciu.Yra tokiu,kurie senai pensijinio amziaus,o naudos jokios! Ar Savivaldybeje nera amziaus ribos dirbantiesiems? Ir kokiais gi“ klijais „tos kedes isteptos,kad meima atsiplesti?

 3. tokia viena parašė:

  šiandien per Roventą žiūrėjau švietimo vadovam ir specilistam skirtą planinę- tarybinę priemonę, skirtą Rugsėjo pirmai dienai. Baisu, kad šiais laikais dar vyksta tokie betiksliai „durnynai“. Kalbėjo ir dabartinis nomintas į krivulę. Tiesiog baisu. Ir Kryžius nusišnekėjo…Pedagogams reikia ko nors šilto ir parasto, o ne tribūnoje sėdinčių politinių bezdaliukų ir kelių klebonų.

 4. Vardas (privalomas) parašė:

  Ar jis tures sazines dar priisimti toki kasni , kurio akivaizdziai neapzios? Pats turbut nesusipras, kol nepasakys kas- “Lauk , senius pirdylas!“

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  apdovanokit ir isleiskit zmogu i uztarnauta poilsi.

 6. Nijole parašė:

  „Jonas Siminkevičius Savivaldybėje gana ilgai darbuojasi (į Tarybą renkamas visą Nepriklausomybės laikotarpį – B. R.).“ Lygtai , Jonas Siminkevičius koloboravo ir rusų okupantams .

 7. Su pagarba parašė:

  J.Siminkevičių reikia apdovanoti už jo nuveiktus darbus rajono labui.O į Šideikienės užgaidas niekas nekreipia dėmesio,nes prieštaraudama to medalio matyt nori pati,bet……už šou elementus politikoje politikei medalio niekas nepasiūlys.Norint nusipelnyti garbės dirbti reikia rimtai.

 8. ŽŪV stalas parašė:

  Būtinai reikia J. Siminkevičių apdovanoti ir duoti jam medalį- didelį arba auksinį , nes kitaip jo moteris nebemato .

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto