Savivaldybės darbuotojų atlyginimai didėja

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybės valstybės tarnautojams nebeliko kvalifikacinių klasių, kurios suteikdavo teisę gauti atlyginimų priedus, tačiau darbo užmokestis dėl to nesumažėjo. Atvirkščiai – jis didėjo ne tik dėl bazinės algos pasikeitimų, bet ir dėl naujos užmokesčio skaičiavimo metodikos.
Savivaldybės administracijos darbuotojų atlyginimų kartelė kilstelėta ir po kasmetinio jų veiklos vertinimo, nes daugelio darbas sulaukė labai gero įvertinimo.
Savivaldybės administracijos direktorius Bronius Kryžius sutiko su tiesioginių vadovų siūlymu ir net 84 valstybės tarnautojai, arba beveik 60 proc., buvo įvertinti kaip labai gerai dirbantys.
Toks vertinimas vienam tarnautojui suteikė galimybę šoktelėti karjeros laiptais – jis buvo perkeltas į aukštesnes pareigas. Dviem valstybės tarnautojams pareikštos padėkos, 52 suteiktos papildomos poilsio dienos. Vis tik didžiausio paskatinimo sulaukė 29 valstybės tarnautojai, kuriems nustatyta didesnė pareiginė alga – pareiginės algos koeficientas padidintas nuo 0,5 iki 1,5. Vieną pareiginės algos koeficientą sudaro 173 eurai, tai tokių tarnautojų atlyginimas didėja nuo 86,5 iki 259,5 euro.
Vertinimo rezultatai turėjo įtakos ir Savivaldybės administracijos darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareiginės algos kintamosios dalies dydžiui nustatyti arba premijai skirti. Tik dviejų iš 67 darbuotojų veikla įvertinta „gerai“, likusiųjų – „labai gerai“. Pastarųjų atlyginimas padidės 20–30 proc., nes jie gaus tokio dydžio kintamąją atlyginimo dalį. Įvertintiems „gerai“ kintamoji dalis sieks 9 procentus pastoviojo atlyginimo.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Savivaldybės darbuotojų atlyginimai didėja”

 1. Nu pensininkė parašė:

  Nesuprantu, tie pensininkai Mažeikių jaunimui taip kliūva, kad net kiekvienam komentare mini. Ko jie trukdo, ko norima, gal gatvėje jau nebegalėsime prasilenkti. Nejaugi kelias turi tik vieną pusę? Būtų gerai, kad nurodytų dar kuria gatvės ar kelio puse eiti mums. Bet, atminkit, kad kai kurie pensininkai žymiai veiklesni, rezultatyvesni, komunikabilesni už tą jauną žmogų. Pažįstu mokytoją, kuri pamokos metu ėjo po kelis kartus į tualetą, o jei reikėdavo ką nors padaryti, tai jos vaikai nieko nenorėjo niekada. O pati; tai serga, tai sveikatos neturi, tai tingi…. kai grįžta vaikai iš mokyklos papasakodavo viską: kaip dirbo, ką ji veikė, kaip užgauliodavo vaikus (dručkis, storas, pro duris netilpsi, durnas…). o jai tik 50!!! na ar jai vieta mokykloje???? o dirbantys pensininkai; aktyvūs, reiklūs, patirties daug, įdomūs, tolerantiški, puikus bendravimas su tėvais ir su seneliais. Brangieji, nepamirškit, jūs visi būsit pensininkais, tik kaip jums bus su ta sveikata???

 2. Siaip parašė:

  Koki BVP sukuria tulas valdininkelis? Ogi minusini. Trumpai – dauguma ju kaip tie parazitai, siurbiantys seimininko krauja…

 3. ! parašė:

  Isvykdami paskutiniai neuzmirskite oro uoste isjungti sviesa

 4. ? parašė:

  Savivaldos darbuotoju-306 personos.Tai greitai Mazeikiuose tiek gyventoju beliks.Ir tie patys pensininkai.

 5. taigi parašė:

  ne dievulis reitinguos, o socialdemokratai+tvarka ir teisingumas. Ir dabar prieš rinkimus prisigerinti norėjo, nes tokius, kurie nenori dirbti, bet kažkaip naudingi/darbą gavo per partijas/seni biudzetininkai negabūs, bet labai lojalūs valdžioje esančiam drakonui, pamaloninti reikėjo.

 6. O kaipgi parašė:

  Ir kur tau nekils? Nebeaišku, kas savivaldybėje beliks, tad reikia skubėti atlyginimus pasikelti, kad būtų geros išeitinės. Valdininkų daugėja, atlyginimai kyla – va tie dykaduoniai gyvena gerai. Tik kažin ar ką dirba? Dievulis juos išreitinguos…

 7. v parašė:

  Gerai kai giminaičiai nesipyksta ir teigiamai įvertina giminaičių atliekama darbą.

 8. Fe parašė:

  Gerai už užpakaliu platinimą moka

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto