Savivaldybės merei bus įteiktos regalijos

Lietuvos heraldikos komisijos patvirtinta Mažeikių rajono savivaldybės mero regalija. Projekto autorė – Rūta Ničajienė. Nuotr. iš Lietuvos heraldikos komisijos

Ketvirtadienį vykusio Mažeikių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu dauguma Tarybos narių pritarė Savivaldybės mero regalijų įteikimo ir naudojimo tvarkos aprašui.

Apraše numatyta, kada ir kaip, kokiomis progomis bus galima naudoti mero regalijas. Iki šiol Mažeikių rajono savivaldybės meras jų neturėjo. Todėl dalis politikų sveikino jų atsiradimą ir kalbėjo, kad tai padaryti reikėjo kur kas anksčiau.

Tarybos posėdžio metu Savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kekytė informavo, kad bus surengtas iškilmingas mero regalijų įteikimas bei jų pristatymas visuomenei. Jos teigimu, šito buvo negalima padaryti, kol nepatvirtintas Mero regalijų įteikimo ir naudojimo aprašas.

Tarybos nariai informuoti, kad mero regalijų kaina neviršijo 10 tūkst. eurų.

3 Atsakymai į “Savivaldybės merei bus įteiktos regalijos”

 1. Vietinis parašė:

  Kas atsakys už istorinio paveldo „Aitvaro“ malūno sunaikinimą? Gal nereikėtų ten vienas kitam rūryčių laižyti,blizgučių dalinti ir kaip red dalė sakė,imituoti darbą banduomenės labui.

 2. ir vėl įvaizdžio komisija stengėsi ar dar iš pavaldinių kas rodė iniciatyvą? parašė:

  karalius nuogas ir be karūnos, tuštybių mugė. Kada Mažeikiuose verslo aplinka bus palanki naujoms investicijoms, verslininkų pritraukimui ,darbų vietų kūrimui ? Ar tik brangūs stendukai, tuštybių mugės, šūkiai, kabantys vazonai, eglės, ledo skulptūros ir pan. iki 10000eur?

  1. Vytautas parašė:

   Niekada nebus. Pamatysite. Nėra intereso. Lidl niekaip nepastato vietoje duonos gamyklos, nes vienas žmogelis sabotuoja tai, o čia apie investicijas kalbame.
   Pasekite, ar nebus prarasti pramonės parko 10 mln. EUR, Mažeikiams paskirti visų nekenčiamos Armonaitės. Akmenė nesnaudžia – jau daro darbus Ventoje, kad ten, kur dabar apleista, būtų paruošti nauji sklypai verslui. Kol mūsų savivaldybės moterys džiaugiasi viena kita, kiti dirba – Telšiai, Plungė. Nieko pas mus nebus. Bet daugumai nieko daugiau ir nereikia – dauguma apsiseilėję džiaugiasi kartas nuo karto šviečiančiu užrašu apie Mažeikius.
   Kai tokie poreikiai, tokie ir rezultatai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto