Savivaldybės skundą apygardos teismas atmetė

Asociatyvi nuotrauka

Šiaulių apygardos prokuratūra įžvelgė, kad Mažeikių rajono savivaldybė, privačiai bendrovei „Mažeikių butų ūkis“ perleisdama dalį savo akcijų, pažeidė viešąjį interesą.
Prokuratūra teismo prašė pripažinti šį sandorį negaliojančiu ir taikyti restituciją (turto grąžinimas buvusiam jo savininkui, jei esamas savininkas turtą užvaldė neteisėtai, per klaidą arba turto perleidimo sandoris pripažintas negaliojančiu – B.R.).
2016 metais rugsėjo 20 Mažeikių rajono apylinkės teismas ieškinį patenkino, tačiau Mažeikių rajono savivaldybės taryba ir UAB „Mažeikių butų ūkis“ nutartį apskundė.
Šiaulių apygardos teismas pirmadienį, vasario 20 dienos sprendimu, skundus atmetė ir paliko galioti iš esmės nepakeistą Mažeikių rajono apylinkės teismo sprendimą.
Tuo pačiu buvo patikslinta viena sprendimo rezoliucinės dalies pastraipa. Joje pripažįstama negaliojančiais: UAB „Mažeikių butų ūkis“ 2011 metų vasario 14 dienos sprendimą dėl 4647  vienetų paprastųjų vardinių šios bendrovės akcijų pardavimo, 2011 kovo 3 dienos akcijų pirkimo- pardavimo sutartį, sudarytą tarp „Mažeikių butų ūkis“ ir UAB „Admituras“, bei šios sutarties pagrindu 2011 metų kovo 3 dieną sudarytą akcijų perdavimo-priėmimo aktą.

2 Atsakymai į “Savivaldybės skundą apygardos teismas atmetė”

  1. Komentatorius parašė:

    O kodėl straipsnyje tik copy/paste, bet jokios užuominos apie atsakomybę dėl tokių neteisėtų veiksmų? Socdemas kitam socdemui akies nekerta?

  2. nu geras parašė:

    teismas nori grąžint akcijų dalį, o savivaldybė nenori imt. O dar sako, kad savivaldybė biedna…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto