Savivaldybės tarnautojai ir politikai važinės naujais automobiliais

Trejus metus Savivaldybei atitarnavusias „Škodas“ pakeis nauji tos pačios markės automobiliai. Nuotr. iš redakcijos archyvo

Savivaldybę iki gegužės mėnesio turėtų pasiekti naujutėliai „Škoda“ markės automobiliai: aštuoni „Octavia“ ir trys „Kodiaq“. Jų nuoma su visu aptarnavimu trejiems metams biudžetui kainuos 212 tūkst. eurų. Mėnesio nuoma su PVM, priklausomai nuo automobilio markės, svyruos nuo 496 iki 688 eurų.
Du automobiliai atiteks Mažeikių seniūnijai, devyni liks Savivaldybės administracijoje.

Siūlymus dėl automobilių nuomos buvo pateikusios penkios įmonės, sutartis sudaryta su UAB „Autolux“, pasiūliusia mažiausią kainą.
Iki šiol Savivaldybė taip pat naudojosi „Škoda“ markės automobiliais, kurie buvo išnuomoti iš SEB banko. Trejiems metams sudaryta nuomos sutartis baigėsi, pagal ją iki gegužės mėnesio automobiliai turės būti grąžinti nuomotojui.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

26 Atsakymai į “Savivaldybės tarnautojai ir politikai važinės naujais automobiliais”

 1. Makalius parašė:

  šlykštynės rūpinasi tik savo gerove. Tik atėję į valdžią ir nieko gero nepadarę dėl rajono žmonių, jau galvoja, kad jie patys nusipelnė gyventi geriau. Niekas tų sušiktų socialdemokratų nerinko, bet jie vis tiek prišliaužė prie lovio. Kol valdžiažmogiai nepadarė nieko gero Mažeikiams (nesukūrė naujų darbo vietų, neišasfaltavo kiemų, nepasirūpino skurstančiais neįgaliaisiais ir t.t.), neturi teisės kelti savęs ant pjedestalo, kad jie patys reikšmingiausi, nors yra tik liaudies tarnai, ir taškyti mokesčių mokėtojų pinigus savo prabangai. Galų gale reikia suvokti, kad savivaldos klerkai išrinkti tarnauti žmonėms, o negalvoti, kad jie pirmiausia turi pasirūpinti savo gerbūviu (nors ir nepelnytai).

 2. vinetu parašė:

  gudrutis

 3. vinetu parašė:

  tai ko neini i tas gatves?tik feisbuke moki parasyt.gudrutis

 4. Zemaitis parašė:

  Oho kiek komentaru galvojat jiems idomu ka cia rasot eikt I gatves jei kas nepatinka bailiai jus daugiau nieko is jusu nera verkslentojai

  1. B. parašė:

   Kokioje mokykloje Tamstą mokė lietuvių kalbos? Jokių skyrybos ženklų. Kaip žirniai į sieną vienu atsikvėpimu ir todėl nesuprantama, ką norėjot pasakyti.

 5. Daiva parašė:

  O kokioms darbo funkcijoms vykdyti vietos valdininkams reikalingas toks automobilių kiekis – net 11 automobilių? Jeigu valdininkėliai nesugeba sukurti normalių Aprašų, tai kokias sudėtingesnes darbo funkcijas jie gali vykdyti? Juk Aprašų kūrimui – mašinų nereikia. Manytina, kad tas valdininkų Aprašų kūrimo procesas vyksta kabinetuose, nors kartą kūrimo procesą buvo perkėlę į kitą pastatą esantį Senamiesčio parke. Tiesa, kas yra sudėtingiau, tai vietos valdininkai tas paslaugas perka per viešuosius pirkimus ir visai, taip pat vyksta kabinete. Savivaldybės pastate viešiesiems pirkimams organizuoti – automobilių nereikia. Reikia manyti, kad administracijos direktorius S.Šiurys – įsakymus pasirašinėja kabinete, o ne mašinoje. Manau, kad valdininkams darbo metu pavažiuoti iki turgelio ar kokios nors parduotuvės turėtų užtekti ir eksmero V. Džiugelio mašinos. Rudenį šį transporto priemonė dar stovėjo savivaldybės kieme.

 6. Žmonių nerasta parašė:

  Pozytiviam žmogui… Pasiūlymas nuėjus savivaldybėn pasikalbėti su žmonėmis… Kelia sunkumų… Rasti ten žmonių visomis prasmėmis….

 7. Puota maro metu... parašė:

  Tik 9000000 trūksta 2021 biudžeto įgyvendinimui… O čia… Puota maro metu… Dieve, mums padėk… Tikiuosi, kad atpildas ateis…

 8. Pozityvus žmogus parašė:

  Tokie nelaimingi žmonės bet ką rašo į komentarus. Jei jums trūksta informacijos gal nueikite į savivaldybę ir pasikalbėkite su žmonėms, o jei norite kažką keisti tai užsiimkite savišvieta ir eikite į valdžią, laido riteriai.

 9. M parašė:

  Kazin kiek uz kryziaus aferas masinu but galima isnuomot?

 10. Taip parašė:

  Juk visiems aišku jau daugeli metų,kad partijos yra pati didžiausia ekonominio vystymosi nelaimė.Į jas sulenda visokio plauko savanaudžiai.Pasižiūrėkite,kas dedasi seime.Reikalingas kuo skubiausias visapusiškas valymas.

  1. Anonimas parašė:

   Ir kaip niekas nesugalvojo į visus postus paskirti tokius kaip tamsta :-) Nevogtumėte, viskuo idealiai pasirūpintumėte :-)

 11. Jolanta parašė:

  Kuo skurdesne valstybe, tuo brangesnes mašinas valdininkai perka.

 12. Dana parašė:

  Labai šlykštu, kad taip viskas buvo suplanuota buvusio mero Tenio, dabar darbai tęsiami, nes nėra kur trauktis🤔… Mašinų reikia o nusipirkti nėr reikalo pasensta tai ir nuomojasi naujas kas 3 metai… Viskas aišku kas valdžioje tas ir muziką užsako o mokame Mes nes… 😆

 13. ! parašė:

  Mazeikieciai atrodo kad esam dugne Vasario 16 sventes nesimate atrode kad Mazeikiuose jos nera.Jokiu miesto papuosimu plakatu tamsus pilkas miestas tiesa yra kalediniai papuosimai tikriausiai tiks Velikoms ir palauks iki Kaledu.Kokia valdzia issirinkom tokia ir turim Tenys dabar atrodo visai neblogas meras buvo.Pavydziu Naujajai Akmenei,Druskininkams ,Kaunui ten miestai turi seimininkus .

 14. vaje parašė:

  Vaje, kokie turtingi esam. Galim kas 3metus mašinas keist. O gal pėsčiomis po Mažeikius pasivaikščiokit, ponuliai? Pasiminkykit sniego priverstuose kiemuose, pačiuožinėkit nevalytais šaligatviais.

  1. Saulė ir mėnulis parašė:

   Tai gal nusikaskit?! Privatūs kiemai nusikasa, daugiabučių po 60 butų kieme, niekaip nenusikasa, laukia kažko… Tai sedekit iki pavasario ir nutirps! Fu… Slunkiai!

   1. Anonimas parašė:

    Šiaip tai tie „slunkiai“ už priežiūrą komunaliniam kas mėnesį sumoka nemažus pinigus. Tai kodėl turėtų kasti patys?

 15. Lietuvis parašė:

  Atsirado ponai nulipe nuo zagres,kas tris metus keicia naujas masinas ir dar nuomotas.Nu totalus padugniu pinigu taskymas,kad nudvestu tie susnos,jiem pinigu yra kiek reikia

 16. Jonas parašė:

  Ar zenonui isnuomojot juk bejo mazeikiai sugriutu ir sukciai viska istampytu.

 17. Stefa parašė:

  Kam tai Mažeikių seniūnijai mašinos.Lai pavaikšto po Mažeikius pėstute, gal pamatys koks bordakas. Atsirado viršininkai.

  1. B. parašė:

   Nevaikšto, todėl ir nemato. Bet ir nevažinėja irgi. Argi taip sunku kartą per savaitę pravažiuoti kiemus. Pamatytų kokios būklės šaligatviai, nubaustų statančius ant žalios vejos savo automobilius.

   1. Anonimas parašė:

    kvaily,kur zalias vejas matai dabar :DDD

    1. Anonimas parašė:

     Anonimui. Automobiliais, pakelti užpakalius negalintys ponai, važinės ne tik žiemą, bet ir nutirpus sniegui. Šį kartą kvailio vietoje likote Tamsta.

  2. tai parašė:

   kad ponai Mažeikių seniūnai savo riebių subinių nepaneša pėsti.

 18. ar parašė:

  negalėtų išnuomoti lėktuvų būtų dar geriau juk

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto