Savivaldybės taryba priemokų gydytojams nesvarstė

Savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus nuotr.

Penktadienį vyko paskutinis šių metų Savivaldybės tarybos posėdis.
Simboliška: posėdyje dalyvavo 24 Tarybos nariai, darbotvarkėje buvo numatyti 24 klausimai.
Tiesa, sprendimo projektas dėl priemokų už Mažeikių ligoninės gydytojų specialistų teikiamas paslaugas ne eilės tvarka iš darbotvarkės išimtas.
Savivaldybės meras Antanas Tenys paaiškino: po Vyriausybės atstovo institucijos, Ligonių kasų išaiškinimo kilo daug klausimų.

„Santarvė“ jau buvo rašiusi, kad, Savivaldybės tarybai pritarus parengtam projektui, pacientams, turintiems siuntimą, už ligoninės gydytojų specialistų teikiamas konsultacijas ne eilės tvarka tektų sumokėti 9,27 euro priemoką.
Ši paviešinta informacija sukėlė mažeikiškių reakciją: šia naujiena jie dalijosi socialiniuose tinkluose, išsakė pasipiktinimą.
Tiesa, Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas buvo pritaręs eilių ligoninėje mažinimui priemokomis, už tai pasisakė ir dauguma Ekonomikos, finansų ir vietinio ūkio komiteto narių. Tačiau tam oponuojantys politikai mano, kad ligoninė turėtų ieškoti kitokių būdų, kaip spręsti problemą, o ne apmokestinti pacientus.

4 Atsakymai į “Savivaldybės taryba priemokų gydytojams nesvarstė”

 1. jo parašė:

  tikrai. Kaime buna geresni keliai. Jiem gi nereik per tas duobes kratytis ir masinos lauzyt, tai pagalbos nesulauksi

 2. Apglušęs Sveikatos priežiūros ir socialinių reikalų komitetas parašė:

  Tipo, jei dabar eilėse pas gydytoją nemokamos apžiūros laukiantys eilėje gyventojai susimokės, tai eilių nebus?

 3. dar kartą lolas parašė:

  Ir šiaip. Jūs ten taryboj gal debilai susirinkę? (Retorinis klausimas, galit neatsakinėti). Mažeikiečiai jau du metus sako IŠASFALTUOKIT MUMS KIEMUS! Tai kažkokią slalomo trasą išasfaltavo prie kapinių ir prie 2065-ais būsimos sporto arenos. Kai bus savivaldos rinkimai galit nebevargt.

 4. lolas parašė:

  Pala pala.. kam čia pudrinat smegenis? Tai priemokų gydytojams nesvarstė ar priemokų už paslaugas be eilės (kurias gautų ligoninė). Gal vadinkim viską savais vardais. Dabar toks jausmas, kad čia gydytojai sau priemokas sugalvojo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto