Savivaldybės tarybos posėdį paskubino biudžeto tvirtinimas

Nuotr. iš Savivaldybės tarybos posėdžio vaizdajuostės

Vasario mėnesio Tarybos posėdis vyksta kiek neįprastu laiku – ne penktadienį, o trečiadienį. Posėdį sušaukti anksčiau teko dėl biudžeto tvirtinimo. Tai privaloma padaryti per du mėnesius nuo valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo.
Vasario 23-ioji – paskutinė šio termino diena. Jeigu savivaldybė nustatytu laiku nepatvirtina biudžeto, lėšos iš valstybės biudžeto iki biudžeto patvirtinimo laikinai nepervedamos.

Trumpesnė ir šio posėdžio darbotvarkė – joje numatyti 25 klausimai. Savivaldybės tarybai, be biudžeto, pateiktas tvirtinti nekilnojamojo turto objektų, kurie yra apleisti ar neprižiūrimi ir jiems gali būti taikomas iki 3 proc. mokesčio tarifas, sąrašas ir daugiau sprendimo projektų, susijusių su nekilnojamuoju turtu – jo pardavimu, perėmimu ir kt.
Politikai turėtų apsispręsti dėl Mažeikių krašto kultūros ir Rašytojos Marijos Pečkauskaitės-Šatrijos Raganos premijų skyrimo. Kaip įprasta, ir šiame posėdyje bus svarstoma nemažai socialinių klausimų.
Posėdis vyksta nuotoliniu būdu.
Tiesioginę transliaciją galima žiūrėti Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt paspaudus nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

3 Atsakymai į “Savivaldybės tarybos posėdį paskubino biudžeto tvirtinimas”

 1. juoda dėmė Mažeikių politikams ir valstybės tarnautojams? parašė:

  Mažeikių politikams bei valstybės tarnautojams juoda dėmė. Ją išryškino STT pareigūnai .Dėkojame jiems už tarnybą. Kiek dar išskirtinių sąlygų yra sudarę Mažeikių politikai ir valstybės tarnautojai korumpuotiems verslinykams? Čia klausimas ne bebrams ir ne socialdemokratų partijos rėmėjams, elektoratui .Nes Mažeikiuose savi balsuoja už savus apgailėtinus, finansinius interesus. ,,Finansuojamo projekto „Švietimo paslaugų kokybės gerinimas Mažeikių rajono savivaldybėje“, kurio vertė 405 904,19 Eur (335 458 Eur be PVM), vertės be PVM, t. y. ne mažiau nei 33 000 Eur kyšis. Tikrai? Tokie pinigai už konsultacijas? Kiek dar projektų???Mažeikių aktyvūs, neabejingi ir korupcijai atsparesni žmonės, junkimės. Kiek dar bus tokių bajerių? Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/stambiu-kysiu-emimo-byloje-kaltinama-mazeikiu-valdininke-grazinama-i-darba-56-1640142?
  Santarvė, pasidomėkite ar Kryžiaus vadovaujama administracija prieš daugelį metu nepirko iš Mažeikių Orlean priešgaisrinės tarnybos beviltišką, nurašytą ir labai neekonomišką savaeigį ,vikšrinį putų pakėlėją miškų, durpynų gesinimui. Jei tai tikras faktas kiek kartų jis išvažiavo gaisrų gesinti, kike kainuoja jo dabartinė eksploatacija ir koks dabar jo likimas? Kiek dar tokių neekonomiškų, su logika prasilenkiančių pirkinių Mažeikių valdžios žinioje?

 2. sungaila ir kelpsiene parašė:

  jus posėdyje eilini karta atrodot apgailėtinai…. nesigaudymas realioje situacijoje ir populizmo siekimas atrodo tiesiog apgailėtinai… onai reiktų palinkėti išmokti sugebėti dėlioti rišliai sakinius, visiškai neisgaudo žmogus Mažeikių rajono gyvenime, labai liūdna… sunkiai suvokti ką nori ir apie ką pasakyti…ir gaila, kad konservatoriai eiliniį kartą nenori žmonėms lengvatų… dauguma savivaldybių tai daro, bet konservai to nenori… ne veltui opozicija :) gaila kad RIMKIENĖ nepaminėjo kad išleido 1600 maltoj, galiu pasakyti, kodėl tiek išleido ir nesuka sau galvos, todėl ir tyli per posėdį

  1. Anonimas parašė:

   Labai norisi komentuoti, tačiau be klaidų teksto parašyti nesugebat. Ne gėda?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto