Savivaldybės tarybos posėdyje – ir visiems gyventojams svarbūs klausimai

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Jau prasidėjo Savivaldybės tarybos posėdis, kuriame sprendžiami ne tik biudžetinėms įstaigoms, bet ir visiems rajono gyventojams svarbūs klausimai. Nors posėdis vyksta nuotoliniu būdu, tačiau politikų darbą mažeikiškiai gali stebėti tiesiogiai – Savivaldybės interneto svetainėje www.mazeikiai.lt paspaudus šią nuorodą http://195.182.85.135/videov3/

Darbotvarkėje numatyti 29 klausimai, vienas svarbiausių, jaudinantis visą rajono bendruomenę, – susijęs su Regionine Mažeikių ligonine. Politikai turėtų nuspręsti, ar pradėti procedūras dėl valstybės tapimo šios viešosios įstaigos dalininke. Tai svarstę Tarybos komitetai yra pritarę tokiam Sveikatos apsaugos ministerijos siūlymui.
Ne pirmą kartą bus keičiamas metų pradžioje patvirtintas Mažeikių rajono savivaldybės 2021-ųjų biudžetas. Pakeitimai susiję su gautomis arba sumažėjusiomis dotacijomis, lėšų paskirties pasikeitimais. Dėl gerai vykdomo pajamų surinkimo plano svarbiems biudžetininkų poreikiams numatyta papildomų lėšų.
Gyventojų laukia ir ne tokia gera žinia – ruošiamasi pabranginti „Mažeikių vandenų“ tiekiamą geriamą vandenį. Bazinės kainos jau suderintos su Valstybine energetikos reguliavimo taryba, jai pritarė sprendimo projektą svarstę Tarybos komitetų nariai.
Bus tvirtinami aprašai, kurie reglamentuos mokinių vežimą mokykliniu autobusu ir jų pavėžėjimą tėvų (globėjų) nuosavu transportu, neseniai išrinkta nauja jaunimo reikalų taryba, vietinės reikšmės kelių ir gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų, automobilių stovėjimo aikštelių sąrašas, nustatytas didžiausias leistinas pareigybių skaičius biudžetinėje įstaigoje Mažeikių rajono socialinių paslaugų tarnyboje.
Taryba svarstys klausimus, susijusius su socialiniu būstu, – dėl atleidimo nuo socialinio būsto nuomos mokesčio, dėl nuomos mokesčio sumažinimo, nuomos sąlygų pakeitimo, Savivaldybės būsto pardavimo.
Numatyta priimti ir daugiau sprendimų, susijusių su Savivaldybės valdomo turto valdymu, naudojimu, perdavimu.
Į Tarybos posėdžio darbotvarkę įtraukta ir viena informacija – apie projektą „Žiedinis atliekų tvarkymas“.

One Reply to “Savivaldybės tarybos posėdyje – ir visiems gyventojams svarbūs klausimai”

  1. Tadeušas parašė:

    Artėja gražiausios metų šventės tik ne Mažeikiuose.Pradėta kabinti šventinė iliuminacija.Pagrindinėje Žemaitijos gatvėje tik ant kastręčio stulpo,Ventos gatvėje iš viso bent jau tarpe tarp Žemaitijos ir Gamyklos gatvės 3 iliuminacijos.Vasario 16-osios gatvėje į stulpus įkelti matyt kažkam atlikę langų rėmai.Nors kokie čia syvai.Jau senai Mažeikiai neturi nei architekto nei dailininko.Viskas daroma kaip ant juoko. Ir dar. Pradėtas tvarkyti Sodų skersgatvis.Atrodo,kad geresnio metų laiko kaip žiemą nerasta .Išskobtos duobės ir pasiruošta asfalto klojimui.Dabar užvarė sniego,jau žadama atšalimo taip ir liks tas skersgatvis neišasfaluotas ko gero iki kitų metų žiemos.Ir kur tų mažeikiškių valdininkų smegenys, tikriausiai žemiau juosmens.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto