Savivaldybės valdomose įmonėse – nauji vadovai

Konkursų laimėtojai. Nuotr. iš Savivaldybės administracijos archyvo

Savivaldybės administracija pranešė, kad po įvykusių konkursų naujus vadovus turės bendrovės „Mažeikių komunalinis ūkis“ ir „Mažeikių autobusų parkas“ bei Mažeikių rajono Renavo dvaro sodyba.

Konkursą UAB „Mažeikių komunalinis ūkis“ direktoriaus pareigoms eiti laimėjo Marius Visminas. Naujasis vadovas nuo 2016 m. dirbo projektų vadovu privačiame sektoriuje, 2018 m. Vilniaus Gedimino technikos universitete baigė gamybos inžinerijos krypties bakalauro studijas.

Bendrovei „Mažeikių autobusų parkas“ vadovaus konkursą laimėjęs Edvardas Milevičius.  Nuo 2002 m. jis dirbo AB „Pieno žvaigždės“ Transporto skyriaus viršininku, 2009 m. Lietuvos žemės ūkio universitete baigė mechanikos inžinerijos krypties bakalauro studijas.

Konkursą į Renavo dvaro sodybos direktoriaus pareigas laimėjo nuo 2014 m. kultūrinės veiklos vadybininke šioje įstaigoje dirbanti Renata Vindašienė. 1994 m. Klaipėdos universitete ji įgijo psichologijos krypties magistro laipsnį.

Savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyrius informavo, kad savivaldybių valdomų įmonių ir įstaigų vadovai skiriami 5 metų kadencijai. Specialiųjų tyrimų tarnybai išsiųstos pažymos dėl informacijos apie asmenis, siekiančius eiti įstaigų vadovų pareigas, pateikimo.

12 Atsakymų į “Savivaldybės valdomose įmonėse – nauji vadovai”

 1. Sveiki! parašė:

  Karšti komentarai.Manau, jei net ne medikas p. Dulkys sugeba vadovauti Sveikatos apsaugai, rimtus mokslus baigusiems gydytojams…tai ginčytis ir neleisti pradėti dirbti, mandagiai sakant, nebent emocijų audros.

 2. Daiva parašė:

  Savivaldybės konkursuose sėkmė lydi kas Klaipėdos universitete įgijo psichologijos krypties magistro laipsnį. Gal konkurso sąlygose tai yra numatyta? Įdomu ir tai kokiu informacijos šaltiniu rėmėsi Teisės ir personalo skyrius ir Ryšių su visuomene skyrius, kurie savivaldybės interneto svetainėje nurodė tokį faktą, kad Renata Vindašienė, t.y. būsima vadovė 1994 m. Klaipėdos universitete įgijo psichologijos krypties magistro laipsnį.

  1. ? parašė:

   Darbo patirtis dažniausiai būna geriau, nei šviežiai diplomuotas. Jauni dažnai maišo sąvokas “ norėti ir sugebėti“.

 3. Anonimas parašė:

  Vadovai renkami pagal partinę liniją, nežiūrima i kompetenciją, berods buvo sąlygose nurodytą turėti vadovavimo patirtį, o tai vadovavomas padaliniui kurį sudaro keli darbuotojai , ar buvus tik projektų vadovu ,kurie paprastai būna taip pavadinami vadybininkai, yra vadovavimo patirtis įmonei.

 4. Anonimas parašė:

  Toki skirti į autobusų parko vadovą gali skiri tik komunistai

  1. Abejojantis parašė:

   Turėjome partinės mokyklos darbuotoją p. Grybauskaitę Prezidentės poste, ir ką? Rinko ir skundų tikriausiai nebuvo.

 5. StebetojS parašė:

  Senas komunistas iš raudonosios kolūkio potvarkis visus pofik jam kad nebus kam dirbti

 6. Stebetojas parašė:

  Nuvarytsi į tai kaip manzikiu pieninė be vieno šaltkalvio servisą darbo tures

  1. Viskas gerai parašė:

   seniai reikėjo pakeitimų.

 7. Stebetojas parašė:

  Tai toks vadovas tik kad kompą moka prisijunkti

 8. Sutinku parašė:

  Manau, tokie pasikeitimai tik į gerą, sėkmės darbuose!

 9. Sveikinimai parašė:

  Labai įdomu būtų sužinoti kiek kandidatų buvo konkurse į direktoriaus vietą? Ir aišku jei jų buvo, tai su visa pagarba, kokio lygmens vadovai anie turėjo būti? Ir kitas klausimas, kodėl mažeikiškiai tokie vangūs valdiškai tarnybai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto