Savo globotiniams – eglučių paroda

Iš pačių darbuotojų sudaryta trijų asmenų komisija turės nuspręsti, kuri eglė pati įdomiausia ir gražiausia, o jos autorius bus apdovanotas specialiu prizu. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=287 template=caption]Vaikų našlaičių ir senelių globos namų darbuotojai surengė vaikams ir seneliams savo darbo Kalėdų eglučių parodą. Šiomis šventinėmis puošmenomis moterys norėjo parodyti kūrybingumą ir meninius gebėjimus.

Žavisi savo darbais

Globos namų direktorės Birutės Vaičkienės teigimu, prieš šventes puošiasi vaikų darželiai, mokyklos, įstaigos ir organizacijos, tad kuo prastesni jų namai, juolab kad dauguma čia gyvena nuolat.
„Kadangi dirbame su vaikais, seneliais, kurie taip pat darė kalėdinius papuošalus, nusprendėme jiems parodyti, ką mokame mes pačios. Iš pradžių moterys sakė nesugebėsiančios, bet dabar, kai jau matome tas eglutes, visos žavimės vienos kitų darbais. Smagu, kad į parodą įsijungė ne tik pedagoginiai darbuotojai, bet visas personalas, – džiaugėsi B. Vaičkienė.

Užsikrėtė ir vaikai

Daugybė įvairiausių eglučių pagaminta iš vienkartinių indelių, makaronų, saldainių, pinigų, samanų, riešutų, vatos, ananasų, naujametinių blizgučių, klijuotų, megztų, veltų, o viena puošni eglutė, pavadinta „Brenda ragana per sniegą nepalikdama pėdų“, padaryta iš paprasčiausios ražinės šluotos.
Užsikrėtę savo auklėtojų pavyzdžiu keletą eglučių sukūrė ir vaikai.
Visas eglutes sukomponavo, sudėliojo, sujungė į visumą Globos namų sandėlininkė Virginija Čapienė.
Iš pačių darbuotojų sudaryta trijų asmenų komisija turės nuspręsti, kuri eglė pati įdomiausia ir gražiausia, o jos autorius bus apdovanotas specialiu prizu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto