Savo ištvermę mažeikiškis išbandė dviejuose maratonuose

Du maratonus įveikęs Ramūnas Daubaris neslėpė smagių emocijų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Futbolo treneris Ramūnas Daubaris dar kartą išbandė savo galimybes. Pernai Vingio parke mažeikiškis įveikė šimto kilometrų distanciją, o šiemet, paskutinį balandžio savaitgalį, jis dalyvavo Alytuje vykusiame bėgimo renginyje „Dzūkų šposai“ ir per dieną įveikė dviejų maratonų distanciją.

Startavo trys mažeikiškiai

Alytuje renginyje „Dzūkų šposai“ per vieną dieną buvo galima įveikti du maratonus: pirmasis startavo devintą valandą ryto, o antrasis – jau po pietų.
Mažeikiškis futbolo treneris R. Daubaris „Santarvei“ sakė: jis išsikėlė sau tikslą – įsitikinti, ar tai įmanoma padaryti. Ir jam tai pavyko.
Pirmąjį maratoną, kuriame varžėsi 31 dalyvis, R. Daubaris įveikė per 4 valandas ir 44,49 minutės, antrąją 42 km 195 metrų distanciją, kurioje jau varžėsi tik 14 dalyvių, – per 5 valandas 33,3 minutės.
„Nors iš pradžių organizatoriai teigė, kad bus skirtingos trasos, tačiau visas skirtumas buvo tik vienas papildomas ratas antrajame maratone. Užtat koks… Staigus nusileidimas nuo kalno, po to – toks pakilimas, kad iš karto pakirto kojas… Jeigu būtų buvę keli tokie ratai, tai, manau, ne vienas dalyvis būtų iš karto nusiėmęs nuo distancijos. Kiti penki ratai buvo tokie pat, tačiau vis tiek juos įveikti buvo labai sunku“, – įspūdžiais dalijosi ilgų nuotolių bėgikas.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

6 Atsakymai į “Savo ištvermę mažeikiškis išbandė dviejuose maratonuose”

 1. Rolandas parašė:

  Tauškaliai yra sukurti tauškėti, o sportininkai sportuoti ir siekti rezultatų, o Ramūnui valio!!!!!

 2. komentatoriau Ri parašė:

  Vieni juokai pavyti ir aplenkti,tam zmogaus protas yra sukures ne viena priemone,kuria ir reikia naudotis.Sportas turi buti malonumas,o ne balansuoti ant galimybiu ribos,tai naudinga tik ziurovui jis gauna emocija,o dalyvis zaloja save.

 3. Nematau parašė:

  nieko pagirtino ar sektino,tokie lakstymai pavojingi sveikatai tiek pat kaip ir rukymas ar alkoholio vartojimas. Visa tai savo kuno galimybiu bandymas ji zalojant.

 4. Ri parašė:

  Komentatoriau Ar,pabandykit pavyti jūs ir aplenkti,????????????o Ramūnui didžiausi sveikinimai????????????

 5. saunuolis parašė:

  Nezinau kito zmogaus kuris galetu du maratonus per viena diena nubegti. Taip kad saipytis gali tik tas kuris nieko nesupranta ka tai reiskia. Tik bijau kad tas zmogus susigadins sveikata tokiais kruviais.

 6. Ar parašė:

  si istorija tokia: mete gert ir pradejo begt,kad nepasivytu?:)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto