Sediškis G. Jokubauskas: „Išlipęs iš vandens jautiesi sveikesnis, laimingesnis, geresnis“

Nuotr. iš Sedos KC archyvo

Prasidėjus kalendoriniam pavasariui, kovo 3 d., Sedos ežere pirmą kartą buvo surengtos ledinės maudynės. Jas organizavo Sedos kultūros centro renginių organizatorius Gediminas Jokubauskas. Ir pats maudėsi.

});

Po šio ekstremalaus išbandymo, kuriam ryžosi penkiolika sediškių ir dar daugiau stebėjo, su Gediminu pasikalbėjome ir apie šį renginį, ir apie išmėginimą, kuriam ryžtasi ne kiekvienas.

Yra žmonių, kurie metai po metų tyliai maudosi ir orams atšalus, ir žiemą, o tu ėmei ir suorganizavai viešas maudynes Sedos ežere. Koks šių kolektyvinių maudynių tikslas?  

– Dirbu Sedos kultūros centre. Mūsų toks darbas – organizuoti šventes, renginius, akcijas ir pan. Po Užgavėnių šventės su keliais jos dalyviais susėdome aptarti praėjusio renginio ir kažkaip kalba pasisuko apie sveikatinimąsi, maudynes eketėje. Kalbėjomės, kad vis daugiau žmonių tai propaguoja, o kelios merginos...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto