Šeimos džiaugsmas – žuvų vagilė ir sofų priešė

Autorės nuotrauka

Kerinčiai baltas šuo – tarsi gaivus ledukas žaliuojančioje Pavasario gatvės pašonėje. Puriais kailinukais apsitūlojęs, tačiau žvalumo nepraradęs gyvūnas gėdija kiekvieną saulės ir asfalto kaitros išbandomą praeivį.
Samojedų, arba nencų laikų, veislės Kera – itin draugiškas šuo, prie kurio išdykavimų teko priprasti šios gatvės daugiaaukščių gyventojams. Kai kurie suprato, kad bijoti neverta, dar kiti tiesiog žavisi trejų metų šuns grožiu, stebi jo panašumą į vilką.
Keros šeimininkė – 29 metų socialinė darbuotoja Dalia Žukauskienė. Moteris, kuri prisipažįsta: ką nors globoti, rūpintis – ar tai būtų žmogus, ar gyvūnas – jos pašaukimas. Septynerius metus ji dirbo su socialinės rizikos šeimomis.
Namai, kuriuose ji dalytųsi gyvenimu kartu su gyvūnais – jos paauglystės svajonė.  „Svajojau, kad ten būtų ir kirpykla, ir viešbutis – viskas gyvūnams. Jei turėčiau sąlygas, laikyčiau dešimt katinų, dešimt šunų“, – juokiasi moteris…

Apie namus, kuriuos sukūrė Dalia, jų šeimininkus ir augintinius skaitykite šeštadienio „Santarvėje“.

3 Atsakymai į “Šeimos džiaugsmas – žuvų vagilė ir sofų priešė”

  1. 11111 parašė:

    Toks žmogus, kuris kitus vadina puskvailiais, yra pats KVAILYS, ir gaila, kad tokie dar vaikšto žeme.

  2. kaimyne parašė:

    labai garziai auklejimas ir mylimas , priziurimas suo, dziaugiuosi tokiais zmonemis kaip Dalia, jeigu daugiau butu tokiu zmoniu , maziau butu nelaimingu ir pamestu gyvunu. Noriu palinketi sekmes tai gerai moteriai.

  3. x parašė:

    Tokiam šuniui butas yra ne vieta. Deja, kada puskvailiai žmonės supras, kad yra veislių, kurioms reikia erdvės, o ne keturių sienų su kaimynais iš visų pusių. Ir žiauriai gaila kaimynų su tokia kaiminyste.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto