Šeimos šventė subūrė įvairaus amžiaus žmones

Autoriaus nuotraukos

[nggallery id=“1021″]

Pavasarinis bėgimas Juodpelkio parke vyksta jau daug metų, tačiau šįkart jis buvo vienas iš renginių, skirtų Šeimos dienai paminėti. Gražus oras sekmadienio rytą aktyviai pramogauti sukvietė ne tik suaugusiuosius, bet ir jų atžalas.

Pagrindine renginio „vinimi“ vis dėlto buvo bėgimas, kurį Mažeikių sporto mokykla aplink Juodpelkio tvenkinį organizuoja jau daugiau kaip dešimtmetį. Bėgimai vyko 10-yje amžiaus grupių, nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais bei prisiminimo dovanėlėmis.
Bėgimas šiais metais subūrė 97 šio laisvalaikio mėgėjus, buvo varžomasi 200, 2000 ir 4000 metrų distancijose. Jau tampa gražia tradicija, kad rungiasi ir Mažeikių cerebrinio paralyžiaus asociacijos atstovai su specialiais bėgimui pritaikytais vežimėliais.
Nugalėtojais 1000 metrų distancijoje, kur varžėsi jaunimas iki 13 metų, tapo Aurėja Bulošaitė ir Mangirdas Pocius, dvigubai ilgesnėje distancijoje savo amžiaus grupėse triumfavo Laura Lipavičiūtė, Rusnė Prokopenko, Evaldas Lukošius ir Tautvydas Šakalys.
Gausiausiai, kaip jau įprasta, sportininkų startavo 4000 metrų distancijoje, kur geriausią laiką tarp moterų (17,01 min.) parodė Simona Sendravičiūtė, tarp vyrų – Valentas Uža, distanciją įveikęs per 14,14 min.
Šioje distancijoje savo amžiaus grupėse nugalėjo Dovilė Juozapaitytė, Milda Zubavičienė, Žaneta Urbietienė bei Laimutė Stankienė, vyrų – Kostas Akimovas, Saulius Vaitkus, Viktoras Končius ir Saulius Timinskas.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto