Šeimų futbolo turnyras tampa vis populiaresnis

Po turnyro apdovanojimų – bendra šeimų nuotrauka. Nuotr. iš organizatorių archyvo

„Populiarinti futbolą ir taip suburti šeimas pabendrauti, gerai praleisti laiką kartu“, – tokius trečiojo Šeimų futbolo turnyro tikslus įvardija futbolo klubo „Atmosfera“ atstovai.
Šiemetiniame turnyre panoro dalyvauti beveik du kartus daugiau šeimų nei pirmajame.

Šeimų turnyras įgyja pagreitį – pirmajame tokio pobūdžio turnyre varžėsi keturios, antrajame – penkios mažeikiškių šeimos. Šiemet į startą stojo septynių šeimų nariai, viena šeima atvyko iš Šiaulių.
Vienas šio turnyro organizatorių, futbolo klubo „Atmosfera“ jaunimo ugdymo programų vadovas Nerijus Gudaitis „Santarvei“ sakė, kad dalyviai buvo vertinami ne tik pagal rungtynių rezultatus – buvo varžomasi estafetėse, mušami baudiniai į mažus vartus iš dešimties metrų, dalyviams teko atsakyti į dešimt viktorinos, susijusios su futbolu, klausimus. Po to viską vainikavo futbolo turnyras. „Visi pelnyti taškai buvo sumuojami ir tik tada paaiškėjo turnyro nugalėtojai bei prizininkai“, – sakė N. Gudaitis.
Susumavus trečiojo Šeimų futbolo turnyro rezultatus, paaiškėjo, kad turnyro nugalėtojų taurę iškovojo Jonušauskų šeima, pirmą kartą dalyvavusi turnyre.
Plačiau skaitykite penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto