Seniūnaičių rinkimų tvarka patenkinti ne visi

Pasak Alinos Čekienės, seniūnaičių rinkimų tvarka patinka ne visiems, tačiau jos laikytis reikia. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono seniūnijose vyksta seniūnaičių rinkimai. Šiuos bendruomenių atstovus, trejus metus dirbsiančius visuomeniniais pagrindais, ne visur pavyksta išrinkti iš pirmo karto. Dėl mažo rinkėjų aktyvumo rinkimus tenka vykdyti pakartotinai.
Šerkšnėnų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimų metu kai kuriuos rinkėjus nustebino tai, kad nebuvo balsuojama anonimiškai.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

6 Atsakymai į “Seniūnaičių rinkimų tvarka patenkinti ne visi”

 1. Orai mazeikiuose :) parašė:

  Paziurekit i ekrano desine – rodo, kad orai Mazeikiuose +17 laipsniu, kai siandien, geguzes 9d. sninga ir yra +3 laipsniai, tai ka, ar galima tiketi tuo ka raso Santarve ? :)))))))))))))))

 2. manau parašė:

  Kam jie reikalingi, tegu nejuokina zmoniu tie garbetroskos,

 3. Šerkšnėnai parašė:

  Niekada neteko dalyvauti tokiuose rinkimuose, bet šį kartą prabalsavome, bet nesitikėjome, kad šitie rinkimai vyksta taip paprastai, sakyčiau juokingai :) Ateini „komisija“ mato už ką prabalsuoji, padedi balsavimo lapelį i dėžutę ir viso gero, nu kažkokia totali nesamonė, rinkimai. Bet kad taip turi būti tai ka cia bepridursi must ir kitur taip yra seniuno kabinete vyksta seniūnaičio rinkimai.P.S sėkmės išrinktjai seniunaitei :)

 4. jo parašė:

  Idomu, kas juos pasiule buti tais seniunaiciais, reiketu apie kai kuriuos net laikrasciuos rasyti , aferistus, skolininkus!

 5. Lina parašė:

  O kam jie iš viso reikalingi?

 6. Jonas parašė:

  o kur turi but balsavimo lapeliai dedami negi paprastai ant stalo,kad butu galima zinot balsavimo rezultatus dar nepasibaigus rinkomo laikui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto