Senjorai dėl COVID-19 vakcinų informuojami telefonu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Baigus pirmosios prioritetinės grupės – medikų skiepijimą nuo COVID-19 infekcijos, praėjusią savaitę buvo pradėti skiepyti 80 metų ir vyresni Mažeikių rajono gyventojai. Šią savaitę turėtų prasidėti 70-mečių ir vyresnių asmenų skiepijimas.
Mūsų rajone tvarka yra tokia, kad žmonės, patenkantys į tikslinę šiuo metu skiepijamų asmenų grupę, sulaukia skambučių iš savo poliklinikų. Tokių skambučių nesulaukus, reikėtų į poliklinikas kreiptis patiems.

Mažeikių rajono savivaldybės gydytoja Daiva Jurkūnienė informavo, kad tvarka yra tokia: su mūsų rajone gyvenančiais senjorais individualiai telefonu susisiekia poliklinikų, prie kurių jie yra prisiregistravę, darbuotojai. Jie informuoja apie galimybę būti paskiepytiems, klausia, ar pacientai sutinka priimti skiepą. Jei atsakymas teigiamas, jiems suteikiama informacija, kada ir kur atvykti.
„Santarvės“ pašnekovė akcentavo: jeigu asmuo, priklausantis šiuo metu skiepijamai grupei, iš sveikatos priežiūros įstaigos nesulaukė skambučio ir informacijos dėl skiepų, gali ir pats į ją kreiptis.
„Bijau, kad vieno ar kito vyresnio amžiaus žmogaus, kuris galbūt norėtų skiepytis nuo COVID-19, galime nepasiekti. Juk gali būti situacijų, kad gydymo įstaigos neturi visų tai amžiaus grupei priklausančių pacientų telefono numerių. Arba numerį žmogus gali būti pakeitęs. Kita vertus, yra vaikai, anūkai, kurie rūpinasi savo tėvais ar seneliais. Tad turint klausimų, kviečiu susisiekti“, – ragino D. Jurkūnienė.
Kilus klausimų dėl vakcinavimo, neaiškumų, pagelbėti žmonėms ir atsakyti į šiuos klausimus yra pasirengusi ir Savivaldybės gydytoja. Jos telefono numeris – 8 614 56 417.
Visas straipsnis – antradienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto