Sergančiai mergytei reikia žmonių pagalbos

Augustė laukia geros valios žmonių paramos. Nuotrauka iš asmeninio albumo

Praėjusį sekmadienį su gėlėmis ir dideliu džiaugsmu nuvilnijo Mamos diena, tačiau mažosios Augustės mamytei Jolitai dabar labai sunkus laikotarpis – jos dukrytė  sunkiai serga. Mažylės tėvelis jas paliko kovoti vienas.

Medikai mergytės galvytėje rado auglį, atliktos dvi sudėtingos operacijos, tačiau auglys sparčiai atauga, ima viską spausti galvytėje. Augustė jau nebemato viena akyte.
Mergytei skubiai reikalinga trečia operacija, kurią tikimasi atlikti užsienyje, kur taikomos naujesnės ir pažangesnės technologijos, tačiau gydymas Augustės šeimai neįkandamas – jis kainuoja apie 200 tūkstančių litų. O kur dar išlaidos terapijai ir vaistams po operacijos. Mažylė šiuo metu gydoma LSMUL KK Onkologijos skyriuje.
„Augustė dar labai maža – jai gegužės 10 dieną sukaks 2 metukai, mergytė pati dar nemoka paprašyti pagalbos. Prašau, paaukokit, kas kiek galit, galbūt šiandien nenusipirksite sau kokio daikto, tačiau padovanosite mažam angeliukui VILTĮ GYVENTI. Tikiu, kad Lietuvoje yra daug gerų žmonių. Ačiū iš visos širdies“, – paramos kreipiasi sergančios mergaitės mama Jolita.
„Santarvė“ ragina savo skaitytojus nelikti abejingus ir padėti mažajai Augustei.

Paaukoti Augustei galite šiais būdais:
1. Pervesdami pinigų į banko sąskaitą SEB banke. Gavėjas: Jolita Matkevičienė, Sąskaitos numeris: LT077044060007817784
(AB SEB bankas, Gedimino pr. 12, LT- 01103 Vilnius, Banko kodas 70440) SWIFT – CBVILT2X
2. Pervesdami pinigų į Paypal sąskaitą: mjoli17@yahoo.com
Būtų gerai, kad į laukelius Subject ir Message įrašytumėte: Donate little girl Auguste from Lithuania (tokiu būdu Paypal žinos, kad pinigai renkami mergaitei)

Augustė po operacijos. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

16 Atsakymų į “Sergančiai mergytei reikia žmonių pagalbos”

 1. Jean Carlos parašė:

  Ar jums reikia skubios paskolos, kad atsiskaitytumėte už savo sąskaitas, pradėtumėte verslą ar bet kokią paskolą, susisiekite su Jean Carlosu ( Creditplusfinance11@gmail.com )

 2. 1 parašė:

  Well, shit happens.

 3. P. parašė:

  Aš labai džiaugiuosi, kad šiais laikais dar yra daug gerų žmonių, kurie neabejingi kitų nelaimei. Mano šeima irgi elektroniniu būdu į nurodytą sąskaitą nusiuntėme šiek tiek pinigėlių. Tikime, kad bendromis jėgomis padėsime gyvenimo nuskriaustai mergytei. Juk nežinome – gal nelaimė pasibels rytoj ir į mūsų duris.

 4. AUGUSTES PALAIKYMO KOMANDA parašė:

  Sirdingas aciu uz rengini ir pagalba musu mazajai lelytei nuo Augustes FB paramos grupes:)

 5. Ramunas parašė:

  As prisidedu nelikite ir jus abejingi…..

 6. Jurate parašė:

  Nelikime abejingi…

 7. Laura parašė:

  Darykime gerus darbus, gerumas grizta dvigubai.

 8. Erika parašė:

  Negalima likti abejingais, labai palaikau ir gerbiu IRMANTO SIŪLOMĄ IDĖJĄ LĖŠAS RINKTI GATVĖS MUZIKOS ŠVENTĖS METU.
  Palaikome, ir dalyvaujame. Stiprybės ir tikėjimo.

 9. Renata parašė:

  Nelikime abejingi,kas kiek galime padekime,skaudu kad tokie dideli pinigu skaiciai sprendzia gyvenima… Padekime,padekime abiems joms vienoms labai sunku…

 10. Rasa parašė:

  Dariau ir Lina, buvo kreiptasi į nemažai televizijos laidų, tačiau rodomos anksčiau filmuotos laidos, daugelis laidų kūrėjų šiuo metu atostogauja, tad labai nepalankus metas. Yra Augustės paramos grupė Facebook’e, prašau visų prisidėt prie pagalbos Augustei ne tik finansiškai pagal galimybes, bet ir platinant informaciją draugams, pažįstamiems. Visi mes didelė jėga. Nuoširdžiai ačiū visiems

 11. Inesa parašė:

  Gal dar galime paplatinti informaciją įvairiuose socialiniuose tinklapiuose, juk esame daug kur prisiregistravę. Gal atsirastu daugiau geros valios žmonių, galinčių padėti. Sveikateles ligoniukei;)

 12. Marija parašė:

  Mes jau paaukojom… Reikia padėti…

 13. Irmantas parašė:

  Mielieji,

  Rašau Gatvės muzikos dienos Mažeikiuose 2012 vardu. Gegužės 19 d. galėsite paaukoti mergaitei atėję į renginį, tuo pasirūpinsime mes, šventės organizatoriai (prie info centro – Naftininkų gatvės viduryje). Jau kelias savaites bendraujame šiuo reikalu su mergaitės atstovais, todėl galėsime priimti aukas renginio metu ir perduoti tiesiogiai kam reikia. Pinigai bus renkami visą dieną (12-16val.).
  Ačiū už supratimą!

  Gatvės muzikos dienos Mažeikiuose 2012 organizatoriai

 14. Loreta parašė:

  as jau paaukojau sitai mergytei,nepatingekit prisest ir pervest tuos kelis litukus,juk cia reikia skubios pagalbos…kiekviena minute brangi,istvermes teveliams….

 15. LINA parašė:

  Sutinku su Darium. Telefoniniu budu paaukotu daugiau zmoniu. Tarp ju ir as, nors ir pati pinigu nelabai turiu.

 16. Darius parašė:

  Kodel nepadarote ,kad zmones galetu aukoti telefoniniu budu,butu zymiai paprasciau.as pats nesiki norejau paaukoti tai vienam ar kitam ligoniukui ,bet tas bankinis pavedimas uzima laiko, ir nora paaukoti numusa i antra plana.
  Siulau mamai nenuleisti ranku ir pasidometi kaip tai butu imanoma padaryti,(nes manau ne vienas paaukotu kelis papildomus litus),kreiptis i bedu turgu i telekomunikaciju bendrove su pagalba parenkant trumpaji numeri ir parodant ji eteryje.parasykit Antanui Guogai laiska.
  Sekmes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto