Šerkšnėnų bendrovei – šimtatūkstantinė žala

Bendrovei padaryta turtinė žala viršija 102 tūkstančius litų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vagys įsilaužė į namą Šerkšnėnuose. Šeimininko patirti nuostoliai įvertinti daugiau kaip šimtu tūkstančių litų.

Pusę septynių ryto Šerkšnėnų gyventojas pamatė, kad išlaužtos jo namo terasos durys. Per jas vagišiai pateko į patalpas ir pagrobė mobiliojo ryšio telefoną, šimtą litų bei automobilių „BMW 528“ ir „BMW X5“ raktelius. Iš sodybos kiemo taip pat dingo 2010 metų laidos baltos spalvos automobilis „BMW 528“. Transporto priemonė priklauso UAB „Šerkšnėnų agrofirma“, ji drausta kasko draudimu.
Pirminiais duomenimis, name buvo įrengta signalizacija, tačiau tą vakarą ji nebuvo įjungta, nes namuose buvo visa šeima. Vagys dirbo taip tyliai, kad nepažadino miegojusių šeimininkų, šie sakė negirdėję jokio triukšmo. Vagys iš namo išėjo pro laukutines duris, kuriose buvo įkištas raktas, tuo pačiu raktu jie užrakino duris iš lauko.
Iš viso bendrovei padaryta turtinė žala viršija 102 tūkstančius litų.

4 Atsakymai į “Šerkšnėnų bendrovei – šimtatūkstantinė žala”

 1. Anglija parašė:

  zinant to veikejo mentaliteta beiveik isitikines kad pats viska suorganizavo bereikia kad policija tai patvirtintu.

 2. roma is anglijos. parašė:

  na tokias pasakas tik vaikam sekit.manom kad policija neturetu varkti ieskodami nusikalteliu.visu pirma usidarikit ta savininka to turto.nes jis ir tezino tos vagistes smulkmenas.nes jis tos vagystes organizatorius kuris nori pasinaudot draudimo kompanijos ismokomis.

 3. hm parašė:

  X5’as irgi imonei priklauso? Cia turbut bulvem kasti vietoj traktoriaus

 4. Itarusis parašė:

  Isjungi /arba neijungi/ signalizacija, padedi gerai ma tomoje vietoje masinos raktelius ir dokumentus ir uzmiega visa seimyna taip, kad niekas negirdi kaip i namus isilauzia ir vaiksto svetimi.Po to iseina,namus uzrakina uzveda masina ir isvaziuoja…Ir visa tai pastebi tik atsibudes ryte.O isprievartautu nera? Gal nejuto?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto