Šerkšnėnų seniūnaitė įsitikinusi: ir problemos, ir jų sprendimo būdai – visur tie patys

Nuotr. iš asmeninio archyvo

Seniūnaičiu yra vadinamas gyvenamosios vietovės ar jos dalies bendruomenės atstovas. Neretai žmonės nežino, kas yra vietovių, kuriose jie gyvena, seniūnaičiai, ką veikia, kuo užsiima šias visuomenines pareigas einantys žmonės.
„Santarvė“ pradeda naują rubriką, kurioje bus pristatomi Mažeikių rajono seniūnaičiai.

Seniūnaitijų daug, seniūnaičiai – ne visur

Mažeikių rajone yra 9 seniūnijos: Mažeikių, Sedos, Viekšnių, Laižuvos, Mažeikių apylinkės, Reivyčių, Šerkšnėnų, Tirkšlių, Židikų.
Kiekviena iš šių seniūnijų yra suskirstyta į dar smulkesnes dalis pagal gatves, kvartalus – seniūnaitijas.
Daugiausiai seniūnaitijų mūsų rajone yra Viekšnių bei Mažeikių miesto seniūnijose. Viekšniuose jų yra 14, Mažeikiuose – 12.
Iš viso rajonas turi 60 seniūnaitijų. Tačiau dalyje jų gyventojams nepavyksta išrinkti seniūnaičių, nes neatsiranda norinčiųjų kandidatuoti į šias visuomenines pareigas. Seniūnaičių veikla yra neapmokama, jie gauna tik kompensacijas už tam tikras veiklos vykdymo metu patirtas išlaidas.

Išrinkta antrai kadencijai

Antradienį vykusiuose Šerkšnėnų seniūnaičio rinkimuose dalyvavo tik viena kandidatė – Valerija Norvaišienė. Į susirinkimą atvykę gyventojai pasirinko atvirą balsavimo būdą ir atiduodami savo balsus „už“ išreiškė pasitikėjimą kandidate.
Plačiau apie išrinktą seniūnaitę skaitykite penktadienio laikraštyje.

One Reply to “Šerkšnėnų seniūnaitė įsitikinusi: ir problemos, ir jų sprendimo būdai – visur tie patys”

  1. skaitytoja parašė:

    Labai dziaugiames vel turedami tokia saunia seniunaite ,kuri dirba del zmoniu o ne del akiu.Sekmes ir eik iskelta galva ,zmones tau pades

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto