Šerkšnėnų seniūnijoje – bendruomenių šventė

Moterų ansamblis „Šerkšnė“ turėjo progą parodyti, ką nauja išmoko per metus. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=186 template=caption]Savaitgalį įvyko tradicinė Šerkšnėnų seniūnijos šventė, į kurią sugužėjo keturių seniūnijos bendruomenių žmonės. Gyvenvietės stadione susirinkę šventės dalyviai išbandė jėgas įvairiose varžybose, žaidimuose, klausėsi muzikos ir dainų, linksminosi gegužinėje.

Demonstravo išmonę ir kūrybiškumą

Šerkšnėniškiai neturi jokių švenčių varduvių, sukakčių progomis, tad kasmet pirmąjį rugpjūčio šeštadienį renkasi į seniūnijų šventę.
Šiemet ji prasidėjo griausmingu baikerių važiavimu.
Kiekviena seniūnijos bendruomenė turėjo įsirengti improvizuotą stovyklą.
Savo išmonę, išradingumą bendruomenės galėjo pademonstruoti pristatydamos galvos apdangalą iš gamtos.
„Jokio konkurso nerengėme, kadangi visi buvo labai kūrybingi, gerai pasiruošę, tad būtų buvę nelengva išrinkti geriausią“, – sakė Šerkšnėnų seniūnijos bendruomenių centro pirmininkė Rūta Narmontienė.
Šventėje koncertavo vietos moterų ansambliai: Violetos Bendės vadovaujama „Svaja“ iš Plinkšių bei Šerkšnėnų kultūros centro „Šerkšnė“, kurios vadovė Genovaita Jomantienė.

Išmoningai savo kepures augalais ir gėlėmis puošė jaunimas. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Apdovanota dešimt sodybų

Daug šerkšnėniškių dėmesio sulaukė rankų lenkimo, virvės traukimo varžybos, galimybė pasirungti apsirengus sumo kostiumais. Visose rungtyse aktyvūs buvo ne tik vyrai, bet ir dailiosios lyties atstovės. Rankų lenkimo varžybose dalyvavo ir Šerkšnėnų seniūnijos vadovas Alfonsas Šakauskas: jis įveikė savo priešininką iš Žemalės kaimo.
Jau tapo įprasta per kaimo šventes apdovanoti gražiausiai, pavyzdingiausiai besitvarkančių sodybų šeimininkus. Komisija prieš dvi savaites lankėsi Žemalės, Rubikų, Plinkšių ir Šerkšnėnų kaimuose ir atrinko dešimt tokių sodybų.
„Pavyzdingai besitvarkančių sodybų šeimininkų kasmet vis daugėja, žmonės žiūri vieni į kitus ir stengiasi nenusileisti, tad rinktis turime iš ko, tokių sodybų yra ir dar daugiau, visų apdovanoti neįmanoma“, – kalbėjo R. Narmontienė.
Visoms šventėje dalyvavusioms bendruomenėms seniūnija įteikė po skanią dovaną.
Intarpuose tarp įvairiausių pramogų šventės dalyviams koncertavo nevarėniškės „Barboros“ bei grupė iš Šiaulių „Miestas“.
Susibūrimą šerkšnėniškiai baigė nuotaikinga gegužine.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto