Šešiolikmetės traumų priežastis – įžūlus lenkimas

Rugsėjis mūsų rajone prasidėjo įskaitine avarija, per kurią sužeista šešiolikmetė.
Savaitgalį buvo nustatyti šeši neblaivūs vairuotojai.

SUŽEISTA ŠEŠIOLIKMETĖ KELEIVĖ
Rugsėjo ketvirtosios popietę keliu Mažeikiai–Tauragė skubėjo automobilis „VW Passat“, kurį vairavo Sedos miestelio gyventojas Rimvydas T.
Sediškis prie Šerkšnėnų lenkė net du automobilius, prieš tai neįsitikinęs, kad tai bus saugu: vyriškis nepastebėjo, kad prieš jį ir dar vieną automobilį esanti mašina parodė kairiojo posūkio signalą ir suka į kairėje esantį keliuką.
Sediškio automobilis susidūrė su krakiškės vairuojamu „SAAB“, po avarijos į Mažeikių ligoninę nuvežta ir tolesniam stebėjimui paguldyta šešiolikmetė mažeikiškė Eglė L. Jai sumušta galva, nustatytas smegenų sukrėtimas.
Pirmąją rugsėjo avariją Mažeikių kelių policijos poskyrio pareigūnai užregistravo rugsėjo pirmosios popietę Gyvoliuose. Vietos gyventojas Jonas Š., nors ir neturi vairuotojo pažymėjimo bei buvo neblaivus, sėdo prie „Opel Vectra“ vairo. Toli vyriškis nenuvažiavo: miestelyje jis nepasirinko saugaus greičio, nesuvaldė transporto priemonės ir rėžėsi į elektros stulpą.
Žmonės nenukentėjo, apgadinta tik mašina ir elektros stulpas.

REIDAS PRIEŠ NEBLAIVIUS VAIRUOTOJUS
Kaip informavo rajono kelių policijos poskyrio specialistas Steponas Liaugaudas, penktadienį Mažeikių mieste, Viekšniuose, Sedoje ir Tirkšliuose buvo surengtas kelių valandų reidas – tikrintas vairuotojų blaivumas.
„Reido metu išaiškinome du neblaivius vairuotojus, abiem nustatytas lengvas girtumas. Vienas, be kita ko, vairavo neturėdamas vairuotojo pažymėjimo. Nustatyti ir dar penki vairuotojai, kurie pažeidė kitus Kelių eismo taisyklių reikalavimus. Savaitgalį rajono keliuose įkliuvo 51 KET pažeidėjas, iš kurių šeši važiavo neblaivūs“, – sakė pareigūnas.
Penktadienį kelyje Pikeliai–Židikai buvo sustabdytas automobilis „Mitsubishi Pajero Sport“, kurį vairavo neblaivus (0,92 promilės girtumas), vairuotojo pažymėjimo neturintis Marius L. Tą pačią dieną Sedoje įkliuvo „Toyota Avensis“ vairavęs 53-ejų metų Jurijus K., kuriam nustatytas 0,56 promilės girtumas. Dar mažesnis (0,52 promilės) girtumas nustatytas Sedos ir Pavenčių gatvių sankryžoje sustabdytam „Chrysler Voyager“ vairavusiam Arūnui V.
Savaitgalio „rekordininkas“ – sekmadienį Viekšnių gatvėje sustabdyto „BMW 528“ vairuotojas 21-ų metų Aurimas K.
Trejų metų vairavimo stažą turinčiam vairuotojui nustatytas 1,07 promilės girtumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto