Sezonas pradėtas laimėjimu

Po kovų Latvijos turnyre – Irenos ir Arūno Čiplių prizai ir šypsenos. Nuotrauka iš klubo archyvo

Mažeikiškiai smiginio meistrai po vasaros atostogų vyko į pirmąjį šį sezoną smiginio turnyrą, kuris organizuotas Latvijos miestelyje Saulkrasti. Latvijos ir Baltijos reitingo varžybose dalyvavo 35 sportininkai vyrai ir vienuolika moterų.

Mažeikiškiams sekėsi skirtingai: Irena Čiplienė nepateko tarp atkrintamųjų varžybų dalyvių, tačiau paguodos turnyre, kaip ir praėjusių metų varžybose šiame kurortiniame kaimyninės šalies miestelyje, tapo nugalėtoja. Dar du mažeikiškiai, Jurijus Stekolnikovas ir Darius Repšys, pateko į atkrintamąsias varžybas, tačiau antrajame jų rate turėjo pripažinti varžovų pranašumą ir liko devinti.
Šalies smiginio lyderis Arūnas Čiplys turnyre vieną po kitos skynė pergales: pusfinalyje jis rezultatu 4:2 privertė pasiduoti geriausią Latvijos žaidėją, o finale susitiko su savo „amžinu“ priešininku iš Kauno, antrąjį reitingą šalies smiginio kvalifikacijoje užimančiu Dariumi Labanausku. Po itin atkaklios kovos pergalę rezultatu 4:3 šventė mažeikiškis. Arūnas apgynė pernai tame pat miestelyje pelnytą turnyro nugalėtojo titulą.
Kaip informavo Arūnas Čiplys, rugpjūčio pabaigoje mažeikiškiai vyks į turnyrą Latvijos mieste Priekulėje, po to laukia „karštas“ rugsėjis –  Lietuvos reitingo varžybos Vilniuje, Baltijos taurės varžybos Estijoje bei atviras Lietuvos čempionatas Trakuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto