Sezono pabaigoje vaikai apsikeitė vietomis su tėveliais

Nuotrauka iš klubo archyvo

Lauko aikštėse žaidžiamo futbolo sezonas jau artėja prie pabaigos, ta proga futbolo klubas „Atmosfera“ surengė futbolo šventę „Tėvai žaidžia fulę“.

Susibūrė tėveliai

Šis turnyras iš kitų klubo rengtų masinių futbolo švenčių skyrėsi tuo, kad jame dėmesys buvo skirtas tėvams: į komandas susibūrė tėveliai tų vaikų, kurie lanko futbolo treniruotes tiek klube, tiek Mažeikių sporto mokykloje.
„Į komandas galėjo burtis tėveliai, kurių vaikai lanko vieno amžiaus grupės treniruotes. Norėjome, jog vaikai pamatytų, kad tėveliai ne vien iš tribūnų gali juos pamokyti. Įdomu tai, kad turnyras nebuvo, kaip sakoma, kiemo lygio, beveik visose komandose buvo tėvelių, kurie anksčiau lankė futbolo treniruotes. Vienoje komandoje rungtyniavo ir žinomi mažeikiškiai – futbolininkai Evaldas Razulis ir Edvinas Blažys“, – apie turnyrą kalbėjo „FK Atmosfera“ projektų vadovas Nerijus Gudaitis.

Prizai įteikti geriausiems

Toks turnyras jau antrasis, šiais metais jame varžėsi keturios tėvelių komandos. „FK Atmosfera“ 2012 metų gimimo komandoje „Plaučiai“ rungtyniavo ir dvi mamos. Rungtynių reglamentas buvo gana paprastas: žaidžiama penki prieš penkis, rungtynės truko vieną dvidešimties minučių kėlinį, žaidimas vyko vaikams skirtame aikštės plote.

Nuotrauka iš klubo archyvo

Pasak N. Gudaičio, rungtynės buvo dinamiškos, tėveliai apie valandą praleido aikštėje, tad jiems teko paplušėti. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet, pirmąją vietą turnyre iškovojo „FK Atmosfera“ 2013 metų gimimo grupės tėvai, antri liko 2014 ir 2015 grupės tėvų komanda „Covidui Ne“, treti – 2009 metų gimimo Mažeikių sporto mokyklos grupės tėvai „Ciku Caku“, ketvirtoje vietoje – komanda „Plaučiai“.
Visas straipsnis – penktadienio laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto