Sezono pabaigtuvėms – bronza

Bronzinė „Vijurko“ vyrų komanda (iš kairės): Irmantas Daukontas, Arnoldas Domeika, Aleksandrs Maskajonoks, Romans Strelčiuks, Tonetas Domeika ir treneris Raimondas Jackevičius po apdovanojimų. Nuotr. iš komandos archyvo

Iš Lietuvos stalo teniso aukščiausios lygos komandinių pirmenybių finalų „Vijurko“ sportininkai grįžo su trečios vietos apdovanojimu. 

Bronzą iškovojo vyrai

Į Prienus rinkosi po keturias stipriausias šalies moterų ir vyrų komandas, kurios kovojo dėl šalies čempionų ir prizininkų vardų.

Praėjusiais metais tapę šalies čempionais, „Vijurko“ vyrai, kuriems finale atstovavo Arnoldas Domeika, Aleksandrs Maskajonoks ir Romans Strelčiuks, pusfinalyje rezultatu 2:4 nusileido Vilniaus Bronės Balaišienės vardo ekipai, o dvikovoje dėl trečios vietos 4:1 privertė pasiduoti Panevėžio SC atstovus.

Abiejuose susitikimuose po dvi pergales iškovojo A. Domeika, jam pritrūko komandos draugų indėlio.

Bronzos medaliais pagerbti ir „Vijurko“ sudėtyje viso čempionato metu rungtyniavę Irmantas Daukontas, Tonetas Domeika.

Moterų varžybų pusfinalyje „Vijurko“ komanda, kuriai atstovavo Simona Rimkevičiūtė, Ramunė Tumėnienė ir Eglė Jankauskienė, 2:4 pralaimėjo Gargždų SC atstovėms, o kovoje dėl trečios vietos tokiu pat rezultatu turėjo nusileisti Kauno „Raudonai juodai“, tad liko ketvirtos kaip ir praėjusį sezoną.

Pasirodymai nenuvylė

Treneris Raimondas Jackevičius, kalbėdamas apie ekipų pasirodymą šiame čempionate, pažymėjo, kad vyrų ekipai daug sunkumų padarė T. Domeikos trauma – vienas iš pagrindinių komandos žaidėjų pirmenybių pusiaukelėje buvo eliminuotas iš žaidimo visam likusiam sezonui, tad jo indėlio aiškiai pritrūko.

„Savo tikslą pasiekėme – jau daug metų išsilaikome tarp stipriausių šalies komandų, o tai nėra taip lengva – komandos kviečiasi rimtus žaidėjus iš užsienio, konkurencija didžiulė. Mes remiamės daugiausia savo išugdytais žaidėjais ir tai duoda rezultatą“, – akcentavo treneris.

Kalbėdamas apie merginų pasirodymą R. Jackevičius pažymėjo, kad joms paprasčiausiai nepasisekė  – visą sezoną buvo trečios, to tikėjosi ir finalo ketverte. Netikėtai pusfinalyje pralaimėjimą patyrė kaunietės, kurios viso čempionato metu nebuvo nusileidusios nė vienai ekipai. Kaip ir pernai, mažeikiškės joms nusileido dvikovoje dėl trečios vietos.

Šiuo finalo ketvertu baigėsi pagrindinės Lietuvos stalo tenisininkų varžybos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto