Sezono pabaigtuvėse – svarūs laimėjimai

Tomas Bužonas (kairėje) ir Arūnas Čiplys Kaune tapo smiginio porinės rungties šalies čempionais. Nuotrauka iš klubo archyvo

Paskutinėse šiais metais surengtose smiginio varžybose puikiai pasirodė mažeikiškiai – jie grįžo su vertingais apdovanojimais.

Pirmą dieną – bronza

Kaune, „Žalgirio“ arenoje, dvi dienas vyko Lietuvos smiginio čempionatas, kuriame galėjo dalyvauti tik mūsų šalies atstovai. Jis sutraukė rekordinį dalyvių skaičių – 117 vyrų ir 19 moterų. Mažeikių „Darts“ klubui atstovavo devyni smiginio mėgėjai.
Pirmą dieną vyko individualios rungtys, čia geriausiai pasisekė Arūnui Čipliui – mažeikiškis tik pusfinalyje pralaimėjo būsimam čempionui iš Prienų Mindaugui Barauskui ir iškovojo bronzos apdovanojimą.
„Sunku buvo varžytis su būsimu čempionu, kuris dirba tam, kad pereitų į profesionalų sportą, jis smiginio treniruotėms atiduoda didelę dalį savo laiko. Mūsų komandos narys Tomas Bužonas užėmė devintą vietą, moterų grupėje tokią pat vietą iškovojo Irena Čiplienė. Kitiems mūsų klubo atstovams sekėsi kiek prasčiau – 33-oje vietoje liko Bronius Januška, į penkiasdešimtuką pateko Paulius Sidabras, Povilas Jankaitis ir Mantas Stakėnas, į šimtuką – Marius Žiauga ir Aurimas Burba“, – apie pasirodymą individualiose varžybose pasakojo klubo vadovas A. Čiplys.
Tą patį vakarą vyko komandinės rungtys, abi Mažeikių vyrų komandos pralaimėjo atkrintamosiose varžybose ir tarp 30-ies ekipų užėmė devintą vietą.

Tapo čempionais

Antrą dieną vyko porinės rungtys, jose sportinė fortūna šypsojosi Mažeikių duetui – T. Bužonui ir A. Čipliui. Pakeliui iki finalo mažeikiškiai turėjo kelis labai sunkius susitikimus, ketvirtfinalyje šiauliečių pora, kuriai mūsų rajono komanda išvakarėse surengtose Lietuvos taurės varžybose pralaimėjo, nepataikė, tad „Darts“ atstovai savo šanso nepraleido. Finalo dvikovoje T. Bužonas su A. Čipliu porą iš Prienų nugalėjo 4:3 ir tapo Lietuvos čempionais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto