Šią savaitę dar vyksta priėmimas mokytis profesijų

Konditerio specialybę per vienerius metus mokiniai įgyja mokydamiesi Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriuje. Nuotrauka iš Mažeikių politechnikos mokyklos archyvo

Antrus metus priėmimas į šalies profesinio mokymo įstaigas vykdomas per Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos LAMA BPO interneto sistemą.
Norintieji įgyti vienokią ar kitokią profesiją dar visą šią savaitę gali teikti prašymus mokytis Mažeikių politechnikos mokykloje bei Šiaulių darbo rinkos mokymo centro Mažeikių padalinyje.

Priėmimas – trimis etapais

Teikti prašymus internetu ir pretenduoti į valstybės finansuojamas mokymo programas politechnikos mokykloje Mažeikiuose ir jos Viekšnių skyriuje gali baigusieji 10 ir 12 klasių, o taip pat – aukštųjų ir profesinių mokyklų absolventai.
Papildomo priėmimo etapo pabaiga – rugpjūčio 27 d.
Šiaulių darbo rinkos mokymo centro Mažeikių padalinys per papildomą mokinių priėmimą šią savaitę, iki rugpjūčio 28 dienos, taip pat laukia būsimų mokinių. Čia dar formuojama siuvėjų, kirpėjų, žiniatinklio programuotojų, masažuotojų grupė. Norint įstoti mokytis šių profesijų, būtina turėti vidurinį išsilavinimą.
Pasak Mažeikių politechnikos mokyklos direktorės Vidos Lumpickienės, tie žmonės, kurie suskubo pasirūpinti stojimo reikalais, tvarkingai ir sėkmingai užpildė dokumentus, sužinoję pagrindinio priėmimo pirmojo ir antrojo etapo rezultatus, su mokykla jau pasirašė mokymo sutartis.

Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Šią savaitę dar vyksta priėmimas mokytis profesijų”

  1. Tam kuris prisistatė mmm parašė:

    Kur čia tas grasinimas ir kam?

  2. mmm parašė:

    ne straipsnelis, o grasinimas. Vida, Vida, nejuokink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto