Šiauliuose intrigos sukurti nepavyko

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Mažeikių krepšininkams nepavyko išbristi iš pralaimėjimų liūno –  ketvirtadienį patirta nesėkmė Šiauliuose.

Prieš rungtynes – žaidėjų rokiruotė

Pasipildžiusi dviem naujais žaidėjais, ketvirtadienį „Mažeikių“ komanda eilines Lietuvos krepšinio lygos rungtynes Šiaulių arenoje žaidė su vietos „Šiauliais“. Nors pirmojo kėlinio pabaigoje mūsų komandai pavyko skirtumą sumažinti iki devynių, tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje šiauliečiai vėl pabėgo į priekį, skirtumą padidino iki dvidešimt dviejų taškų, visą laiką iniciatyvą laikė savo rankose ir užtikrintai nugalėjo rezultatu 86:61.
Mūsų komandoje, kuri patyrė jau dvidešimt ketvirtąją nesėkmę, rezultatyviausiai žaidė Arvydas Gydra, pelnęs 13 taškų, 11 taškų įmetė Darius Tarvydas, 10 taškų – Sidnio Sanderso sąskaitoje.
Išvakarėse įvyko kelios rokiruotės – komandą paliko ir į Prienus persikėlė įžaidėjas Gediminas Maceina, žaidėjų gretas papildė gynėjas Darius Pakamanis, 33-ejų metų 192 centimetrų ūgio mažeikiškis, šį sezoną pradėjęs Utenos „Juventus“ ekipoje, ir Simonas Serapinas, metais jaunesnis, 197 centimetrų ūgio krepšininkas, sezoną pradėjęs Vokietijos pirmenybėse.

Laukia dvikova su čempionais

Debiutinėse rungtynėse mūsų ekipoje Simonas pelnė devynis, Darius – penkis taškus, dėl nugaros traumos šiose rungtynėse negalėjo žaisti mūsų ekipos krepšininkas Eigirdas Žukauskas.
„Naujiems krepšininkams visada sunku iš karto įsilieti į žaidimą, juolab kad Simonas turėjo tik kelias treniruotes, negalėjome sužaisti net draugiškų rungtynių, o Darius tik šiomis dienomis baigė reabilitaciją po traumos, jis dirbo pagal individualų planą. Dėl tolesnio Eigirdo žaidimo, kada jis galės įžengti į aikštelę, taip pat gerų žinių nėra – medikai prognozuoja ilgą gydymą“, – po rungtynių kalbėjo ekipos vyriausiasis treneris Aloyzas Rudys.
Anot jo, stokojant meistriškumo, krepšininkų noras pasiekti pergalę, sukurti rungtynėse intrigą turėtų būti gerokai didesnis, būtina kovoti dėl kiekvieno kamuolio, atiduoti visą save aikštelėje.
Kitas LKL rungtynes išvykoje mažeikiškiai žais pirmadienį Kaune su čempionu vietos „Žalgiriu“.

4 Atsakymai į “Šiauliuose intrigos sukurti nepavyko”

 1. uch parašė:

  apie pirmadienį bijau ir pagalvoti. Viltis – kvailių motina, bet kokiu reikia būti kvailiu ir patikėti – vdrug mažeikiškiams pasiseks. nors, kaip sakoma, vdrug nie byvajiet…

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  reikia geru zaideju neuzteks dveju geru zaideju laimeti reikia viso starto geru zaideju 2 zaidejai lauke ne kariai

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Komentatoriui-bet kame priežastys? Prienai be algų,bet vistiek žaidžia kokybiškiau nei Mažeikiai.

 4. Komentatorius parašė:

  Mažeikiai savo noru tapo komanda, kuri yra pavyzdys kitiems, kaip nereikia daryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto