Šiemet nupirkta trečdaliu daugiau trispalvių

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Prekybininkai pastebi, kad vis dažniau vėliavų įsigyja gyventojai. Anksčiau, anot jų, vėliavas daugiausiai pirkdavo valstybinės įstaigos ir įvairios įmonės.
Prieš valstybines šventes „Senukų prekybos centruose“ paprastai nuperkama iki 10 kartų daugiau vėliavų nei paprastą dieną.
„Vėliavos paklausios ir ne švenčių dienomis – atšilus orams, pavasarį, gyventojai vis dažniau išsikelia trispalves ir be progų, taip pat vėliavas iškelia ir per svarbesnes sporto varžybas“, – sako UAB „Senukų prekybos centras“ įvaizdžio grupės vadovė Kristina Avyžė.
Anot jos, skirtingų vėliavų pardavimai auga priklausomai nuo progos – per valstybines šventes daugiausiai parduodama didelių vėliavų, jų kotų ir mažų pastatomų vėliavėlių, kurias dažniausiai perka mokyklos ir vaikų darželiai. Per sporto rungtynes labiausiai populiarūs automobilius puošiantys trispalvių atributai. Tačiau K. Avyžė pastebi, kad jų pardavimai mažėja – arba gyventojai jų turi pakankamai, arba puošti transporto priemonę jau tampa nebemadinga.
Šiemet didelių vėliavų pardavimai išaugo trečdaliu, palyginti su prieššventiniu laikotarpiu pernai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto