Šildymo sezonas gali baigtis artimiausiu metu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Pagaliau atėjęs pavasaris leidžia tikėtis, kad artėja ir daugiabučių gyvenamųjų namų šildymo sezono pabaiga. Mažeikiškių prašymų, kad jų name sezonas būtų baigtas anksčiau, daugiabučius administruojančios bendrovės kol kas nėra sulaukusios.
Savivaldybės administracijos specialistai teigia, kad šildymas gali būti nutrauktas artimiausiomis dienomis – viskas priklausys nuo vidutinės oro temperatūros.

Šildymo sezonas baigiamas, kai tris paras iš eilės vidutinė paros temperatūra siekia 10 ir daugiau laipsnių šilumos. Jo pabaiga skelbiama Savivaldybės administracijos direktoriaus Broniaus Kryžiaus įsakymu.
Pernai šildymo sezonas baigėsi gegužės pradžioje, ankstesniais metais – balandį. Šį savaitgalį šalį pasiekę šiltesni pavasariški orai mažeikiškiams suteikia vilties, kad šildymo sezonas netrukus baigsis.
Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Audrius Žilinskis „Santarvei“ sakė, kad viskas priklausys nuo oro temperatūros.
„Jei ir toliau bus prognozuojamos šiltos dienos, šildymas bus nutrauktas“, – teigė A. Žilinskis.
Plačiau skaitykite antradienio laikraštyje.

2 Atsakymai į “Šildymo sezonas gali baigtis artimiausiu metu”

  1. as parašė:

    Jau tikrai laikas baigti mus kepinti. Namuose 25-26 laipsniai net su atidarytais langais, nera kuo kvėpuoti. Ir už tą kankynę dar teks solidžiai sumokėti. Koks kvailys sugalvojo tas normas +10 laipsnių vidutinė paros temperatūra 3 dienas iš eilės? Suprantu šitą normą rudenį, kai dienos trumpos, drėgna, dažnai lietinga, bet pavasarį, kai saulė blizgina ištisai, tai visiška nesąmonė.

  2. Kas cia parašė:

    Kokia cia nesamone tai jei isjunks sildima tai kaip reiks tada silta vandens prisileisti kad masina kieme nuplauti? Tegul sildo visus metus nesam ubagai susimokiesim

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto