Šimtukininkus pagerbė Savivaldybės vadovai

Šiemet šimtukus surinko rekordinis abiturientų skaičius. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

[nggallery id=408 template=caption]Ketvirtadienį Savivaldybės vadovai pagerbė 23 rajono abiturientus, valstybinių egzaminų metu surinkusius 100 balų įvertinimą. Jiems įteikti Savivaldybės padėkos raštai ir atminimo dovanos.


Rekordiniai skaičiai

Šiemet šimtukus surinko rekordinis abiturientų skaičius: dvidešimt trys Mažeikių rajono abiturientai per valstybinius egzaminus surinko net 38 šimtukus: Gabijos gimnazijos auklėtiniai gavo 31 aukščiausią valstybinių brandos egzaminų įvertinimą, Merkelio Račkausko gimnazijos – 7, t. y. 18 Gabijos ir 5 Merkelio Račkausko gimnazijų auklėtiniai. 
Kai kurie gimnazistai gavo po du ir daugiau šimtukų.


Net penki šimtukai

Dar nematytą rekordą pasiekė Gabijos gimnazijos moksleivė Martyna Štakonaitė. Ji laikė 5 valstybinius brandos egzaminus: anglų kalbos, lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, chemijos, biologijos – ir iš visų surinko didžiausią galimų balų skaičių.
Kur studijuos toliau, Martyna prisipažino iki galo dar neapsisprendusi.
Vienu mažiau – keturi šimtukai kito Gabijos gimnazisto – Arno Bilkščio – sąskaitoje: vaikinas juos gavo iš anglų kalbos, lietuvių kalbos ir  literatūros, matematikos ir fizikos egzaminų. Arnas jau pasirinkęs tolimesnį gyvenimo kelią: žada studijuoti Škotijoje, Edinburge elektronikos ir elektros inžineriją.


Svečiuosis pas Premjerą

Tris šimtukus surinko taip pat Gabijos gimnazijos auklėtinis Audrius Radvilas: jie gauti per anglų kalbos, matematikos ir fizikos egzaminus. Vaikinas taip pat žada studijuoti Edinburgo universitete inžineriją su atsinaujinančia energetika.
Martyna, Arnas ir Audrius pakviesti penktadienį dalyvauti priėmime pas Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių Valdovų rūmuose.


Daugiausia – po vieną šimtuką

Po du šimtukus surinko Gabijos gimnazijos abiturientai: Tomas Stropus, Viltė Gabalytė, Dominykas Raila, Lukas Šalaševičius, taip pat Merkelio Račkausko gimnazijos auklėtiniai: Dalius Jonaitis ir Rūta Žulpaitė. 
Vienu šimtuku įvertintos vienuolikos Gabijos ir trijų Merkelio Račkausko gimnazistų žinios.


Kvietė grįžti į Mažeikius

Šimtukininkus sveikino rajono Savivaldybės meras Antanas Tenys, po pavaduotojai Sigutė Bernotienė, Jonas Siminkevičius, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Gabijos gimnazijos direktorius Stasys Šiurkus, Merkelio Račkausko gimnazijos vadovė Asta Žukauskienė. Visi abiturientams linkėjo gero tolimesnio kelio, o baigus studijas kvietė grįžti į Mažeikius.
Mintimis apie savo mokslus, tolimesnius ketinimus išsakė ir abiturientai, daugelis jų iš tiesų žadėjo grįžti į Mažeikius.

9 Atsakymai į “Šimtukininkus pagerbė Savivaldybės vadovai”

 1. Senjora parašė:

  Tikrai verta dziaugtis tuo graziu atzalynu. Tai jau ne „kompiuterines smegenys“, o tikri proto bokstai. Is visos sirdies sveikinu visus, o ypac savo kaimyne Rutele, kurios pavyzdingu elgesiu aplinkiniams, jos visuomenine veikla zaviuosi be galo. Geros kloties Jums visiems studijuojant ir…noretusi, kad dirbtumete veliau Lietuveles labui. Kada baigsis tas protu isplovimas. Auksciausia LT valdzia turetu rasti budu, juk kiekvienam is tu jaunuoliu manau savas krastas brangus..

 2. Vardas (privalomas) parašė:

  Kokie grazus jaunuoliai ir dar protingi. Saunuoliai !!!

 3. irena parašė:

  Saunuoliai vaikai! Sekmes jums, ir skriskite is cia kuo toliau, nes cia grize darbo gausite tik pas tokius verslinykus, kurie patys tik 9 klases baige…

 4. Šaunuoliai parašė:

  O ko čia likti ir grįžti, tegul tik važiuoja mokytis į užsienį, šaunuoliai vaikai! Likęs čia nei išmoksi ką, nei darbo paskui gausi, su tokia korupcija ir išrinktųjų klanu, karaliaujančiu visur. Nėr vietos tikrai protingiems ir nepriklausomiems šioje šaly.

 5. Stebėtojas parašė:

  Gal savivaldybės viešųjų ryšių specialistai galėtų patarti merui ir kitiems, dažnai kalbantiems, kad nebūtina, visą laiką sudėjus rankeles, saugoti savo vyriškas „brangenybes“ kūno apačioje. Juk galima ir kitaip, atstovauti valdžią ir… vyriškumą

 6. ... parašė:

  Lietuvoje jau greit niekas nebesimokins :) ir kas iš jos liks…turbūt tik šiukšlių krūva ir gilus prisiminimas

 7. Komentatorius parašė:

  Tai visada tie ponai iš savivaldybės tą pačią giesmę gieda apie sugrįžimą į Mažeikius. Kiekvienais metais. Aš linkiu kurti jiems savo gyvenimą ten, kur jausis geriausiai. Sveikinimai geriausiems.

 8. Absurdiškos kalbos... parašė:

  O ką čia veikt tiems jauniems žmonėms, grįžus į tuos Mažeikius…? Juokingos kasmet vis tos pačios kalbos ir kvietimai. Grįžkite, mielieji, nebent artimųjų aplankyt, o savo gyvenimus kurkite ten, kur jus vertins.

 9. as parašė:

  Saunuoliai!! :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto