***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksūdiškiai mokėsi kurti kalėdines puošmenas

Asmeninio archyvo nuotraukos

Gruodžio 9-osios pavakary į Auksūdžio mokyklą-daugiafunkcį centrą rinkosi bendruomenės žmonės, kad pasisemtų kalėdinių idėjų artėjančioms šventėms.
Nuo 16 valandos atsidarė „Kalėdinių žaislų dirbtuvės“. Užsiėmimą vedė Mažeikių bendruomenės centro moterys – Nijolė Kontenienė ir Jovita Kniurienė. Lektorės dalijosi savo gebėjimais kurti mažučius stebuklus iš labai paprastų medžiagų: kankorėžių, siūlų, plastiko, karoliukų, makaronų  ir t.t . Mokymai vyko šiek tiek netradiciškai – dalyvaujant gestų kalbos vertėjui, tačiau tai nesudarė jokių kliūčių nuoširdžiai bendrauti. Norintys kurti kalėdinį grožį vos tilpo neformaliojo ugdymo klasėje. Užsiėmimai tęsis ir šiandien – kaimo moterys ir vaikai gamins žaisliukus centro eglutei papuošti.
Nuoširdžiai dėkoju Mažeikių bendruomenės centro direktorei Audronei Šimkuvienei ir jos komandai už šiltą ir darbingą adventinę popietę, tikėdama, kad nuoširdus bendravimas, užsimezgęs gaminant kalėdines puošmenas, peraugs į tvirtesnį bendradarbiavimą ateityje. Linkiu visiems ramaus advento, jaukių Kūčių šeimos ratelyje ir linksmų, baltų šv. Kalėdų.

Ingrida BRAZIULIENĖ
Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcio centro
direktorė

Asmeninio archyvo nuotraukos

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksūdiškiai mokėsi kurti kalėdines puošmenas”

  1. Barbora parašė:

    Smagu ziuret kaip verda gyvenimai kitose bendruomenese.saunuoliai!O koks gyvenimas ,,verda“ zidikuose?ogi joks.Atejo kulturos centrui vadovaut zmogus is miesto ir per vienus metus jau baigia nuvadovaut.Per ta laikotarpi tik 4 darbuotojus sugebejo atleist,o kolektyvo ne vieno daugiau neatsirado,kurie buvo ir tie patys pasinaikino.Labai apmaudu.Kiekvienas ten dirbantis zmogus yra ant saves virsininkas:dirba kada nori ir kiek nori.Kas is to,kad darbo grafikai sustatyti,bet niekas ju nesilaiko.Taigi Zidiku KC taip gali visiskai ir sunykti,jei nebus is rajono jokios kontroles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto