***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksūdiškiams – specialiųjų tarnybų pamokos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Kovo 27 dieną Auksūdžio mokykloje-daugiafunkciame centre vyko susitikimas su civilinės saugos ir priešgaisrinės tarnybos specialistais. Susitikime dalyvavo Mažeikių savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas civilinei saugai Antanas Murauskas, Telšių apskrities PGT civilinės saugos skyriaus specialistai Regina Armalienė, Remigija Galdikienė, Algirdas Žvirzdinas bei Mažeikių PGT VPPP inspektorius Česlovas Česnauskas.
Svečiai papasakojo susirinkusiesiems, kaip reikia elgtis ekstremaliose situacijose, kokie pavojai tyko artimoje aplinkoje, taip pat suteikė daug naudingos informacijos apie stichinius reiškinius ir nelaimes. Lektoriai atsakė į susirinkusiųjų klausimus, dalijosi patarimais ir pamokymais.
Mūsų mažieji klausytojai labai įdėmiai žiūrėjo mokomąjį filmuką apie gaisrą, kaip nedera elgtis, ir kaip reikia elgtis, kai ugnis tampa ne draugu, o priešu. Vaikai buvo praktiškai pamokyti, kaip kuo ilgiau sulaikyti orą plaučiuose, kaip elgtis, jei lauke užklupo perkūnas ar stiprus vėjas.
Po paskaitos laukė linksmiausia užsiėmimo dalis. Susitikimo organizatorius Antanas Murauskas apdalijo visus dovanomis: vaikams atiteko piešimo priemonės, centro įstaigoms knygos, o visiems susirinkusiesiems – skrajutės, lankstinukai su labai vertinga informacija.
Inspektorius Č. Česnauskas kvietė žmones pasinaudoti galimybe ir pasikviesti tarnybos specialistus savo kieman nemokamos konsultacijos, kad iš anksto užbėgtume nelaimei už akių. Didele dalimi nuo mūsų priklauso, ar gyvensime saugiai ir ramiai.

Ingrida BRAZIULIENĖ
Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė

Asmeninio archyvo nuotraukos

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksūdiškiams – specialiųjų tarnybų pamokos”

  1. Tamošius parašė:

    mero tėvonijoje socdemai ir buvusi tarybos narė užsiiminėja niekalais. Specialistai neturi darbo, tai reikia pažaisti su vaikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto