***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksūdyje svečiavosi pikeliškės

Asmeninio albumo nuotrauka

Šaltą šeštadienio rytą Auksūdžio mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Auksodės moterų ir moterų klubo iš Pikelių susitikimas.

Renginys prasidėjo labai netikėtai: Pikelių moterų klubo lyderės Eliutė Pocevičienė ir ponia Danutė surengė viktoriną apie mūsų kaimą ir jo simbolius. Ieškojome Lietuvos žemėlapyje vietos, kuri būtų artima Auksodei, o tai pasirodė besą Obeliai.
Po smagių proto varžytuvių perėjome prie rankdarbių. Viešnios pristatė savo veiklą ir jos rezultatus. Buvo surengta pikeliškių moterų darbų paroda. Labiausiai laukėme, kada galėsime pradėti nėrimą ant grėblio. Po detalaus lektorės paaiškinimo, kiekviena dalyvė pradėjo savo darbą.
Veikla vyko labai nuoširdžioje aplinkoje, moterys nerdamos dalijosi patirtimi, viena kitai demonstravo ir kitokius nėrimo būdus.
Po darbingos valandėlės visos drauge pasivaišinome žolelių arbata. Prie arbatos  puodelio aptarėme savo veiklą ir tikimės, kad susitikome tikrai ne paskutinį kartą, nes idėjų ir minčių bendradarbiavimui į valias.                Ingrida BRAZIULIENĖ
Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė

5 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Auksūdyje svečiavosi pikeliškės”

 1. As parašė:

  Pikeliu auksarankes tai tikrai yra saunuoles:mezga,neria ir pas kitus i svecius su savo darbais nuvaziuoja,o ka jau bekalbeti apie Zidiku auksarankiu kluba:pagal ataskaitas klubas vykdo veikla,yra vadovas Vida Abrasoniene,bet naudos jokios.

 2. auksūdiškis berniukas parašė:

  Viena pikeliškė verta grieko – ir papinga, ir subinukas visai nieko.

 3. auksudiske, klausimeliui parašė:

  visi dalyvavusieji sventeje, vel pavydas bamba grauzia

 4. klausimėlis parašė:

  Kas tie šaunuoliai? Auksūdiškiai ar pikeliškiai?

 5. Vardas (privalomas) parašė:

  saunuoliai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto