***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Linelis“ pasitinka valstybės šventes

Darželinukų padarytos pilys – iš buitinių atliekų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Rimtimi ir susikaupimu pažymėję Laisvės gynėjų dieną, su nekantrumu laukiame Vasario 16-osios, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos.

Primindami šią svarbią dieną ir kurdami šventinę nuotaiką, lopšelyje-darželyje „Linelis“ organizavome parodėlę iš buitinių atliekų „Lietuvos pilys“.
Pilys sukurtos iš jau nereikalingomis tapusių maisto pakuočių, popieriaus ritinėlių, kartoninių dėžučių, kamščių, medžiagos atraižų, popierinių indelių, lėkštučių ir kitų netradicinių medžiagų.
Džiaugiamės, kad parodėlę aplankė mūsų mažieji draugai iš lopšelio-darželio „Delfinas“ bei Pavasario vidurinės mokyklos pradinių klasių mokiniai.
Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už kūrybingumą ir išradingumą, o pedagogams – už idėją prikelti nereikalingus daiktus naujam gyvenimui.
Paroda veiks iki pat Kovo 11-osios.

Regina Kateivienė

Darželinukų padarytos pilys – iš buitinių atliekų. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** „Linelis“ pasitinka valstybės šventes”

  1. skaitytoja parašė:

    dieve mano,ar ,,Santarvė“ patapo darželių leidiniu? Vien darželių reklama…Juk ir taip aišku,kad ten vyksta renginiai,auklėtojos dirba savo darbą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto