***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Mažeikiškė – tarp geriausiųjų

III vietos laimėtoja Alma Krapauskienė. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto parodų salėje vyko Telšių apskrities tautodailės darbų paroda ir atranka į respublikinę konkursinę parodą „Aukso vainikas“. Vaizduojamosios dailės srityje trečioji vieta atiteko mažeikiškei Almai Krapauskienei.

Parodoje dalyvavo 11 mažeikiškių, tarp jų trys – Lietuvos tautodailininkų sąjungos nariai.
Tapybos darbus pristatė D. Palekienė, V. Ozolas, D. Viliopienė, A. Krapauskienė, karpinius – T. Damulienė, pintus darbus – A. Vaitkevičienė, vėlimo – L. Zvėgaitė, D. Juškienė, mezgimo – A. Bliudzukienė, medžio darbus – J. Dargis, A. Bendikas.
Telšių apskrities tautodailininkų parodoje dalyvavo nemažai – net 80. Daugiausia jų buvo iš Plungės rajono – 36, iš Telšių – 28.
Pagerbti ir pirmą kartą parodoje dalyvavusieji kandidatai į tautodailininkus: L. ir A. Brazauskai, I. Jurgelienė. Naujiems LTS nariams įteikti tautodailininkų pažymėjimai, tarp jų – ir mažeikiškiui drožinėtojui Alfonsui Bendikui.

Jolanta Kaleckienė
Mažeikių kultūros centro etnografė

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

One Reply to “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Mažeikiškė – tarp geriausiųjų”

  1. vi. parašė:

    Šauni moteris, daug moka atmintinai eilėraščių. Renginiuose su malonumu klausausi jos skaitomų eilių. Sėkmės A. Krapauskienei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto