***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Mažieji skuba į pagalbą

Išvyką į Tirkšlių pušyną lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė organizuoja ne pirmus metus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Antradienį „Ežiukų“ ir „Voveriukų“ grupių vaikai su tėveliais bei auklėtojomis Laima Veseliene ir Sandra Kneitiene skubėjo į Tirkšlių miškelį. Vaikai vyko ten ne tuščiomis, o su lauktuvėmis žvėreliams.
Pačios auklėtojos, vaikų tėveliai pridėjo pilnus krepšius daržovių: morkų, bulvių, kopūstų, surinko maisto likučių lauknešėlius.
Prieš ruošiant stalą miško gyventojams, vaikai kartu su kūno kultūros pedagoge Kristina Liaudinskaite žaidė ratelius, imitavo žvėrelių judesius, minė mįsles.
Visas atvežtas lauktuves vaikai sudėjo ant faneros lakštų, šieną – į ėdžias. Nebuvo užmiršti ir paukšteliai – jiems buvo paberta kruopų, duonos trupinių.
Grupių auklėtojos džiaugėsi, kad tėvai buvo aktyvūs akcijos „Į pagalbą žvėreliams ir paukšteliams“ dalyviai, kartu su savo vaikais dalyvavo gerumo pamokėlėje.
Atsisveikindami visi pažadėjo nepamiršti miško gyventojų ir dar ne kartą juos aplankyti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Margarita Jasinskienė

Išvyką į Tirkšlių pušyną lopšelio-darželio „Eglutė“ bendruomenė organizuoja ne pirmus metus. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.
Kas mėnesį geriausios informacijos autorių apdovanosime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto