***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Moksleivės miniatiūrose atskleidė savo meilę gimtajam miestui

Nuotraukos iš mokytojos Ingos Šilinskaitės asmeninio archyvo

Vilniaus miesto dailės mokytojų metodinis būrelis pakvietė Lietuvos miestų ir rajonų dailės mokytojus su savo mokiniais dalyvauti respublikinėje parodoje-konkurse „Gimtasis miestas miniatiūrose“. Mažo formato kūrinėliuose mokiniai turėjo atskleisti meilę savo gimtajam miestui ar miesteliui.
Parodoje „Gimtasis miestas miniatiūrose“ dalyvavo 162 dalyviai, buvo eksponuojama 171 miniatiūra, parodos dalyviai – moksleiviai iš 55 Lietuvos mokyklų ir jų mokytojai. Miniatiūrų kūrėjai spalio 13 d. buvo pakviesti į parodos-konkurso atidarymo šventę, kuri vyko LR Seimo II-iuose rūmuose. Ten vykusį renginį globoja Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.
Šioje šventėje – parodos atidaryme – dalyvavo Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos mokytojas Aleksandras Novakas ir jo paruošta mokine Evelina Lupeikaite, Mažeikių rajono Ukrinų pagrindinės mokyklos ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos dailės mokytoja Inga Šilinskaitė ir 9 klasės mokinė Reda Gedvilaitė, 10 klasės mokinė Goda Urbonaitė, I gimnazinės klasės mokinės Simona Raštikaitė ir Ligita Skirzgilaitė.
Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė apdovanojo 5 parodos dalyvius, tarp jų – ir Ukrinų pagrindinės mokyklos mokinę Godą Urbonaitę ir Židikų gimnazijos mokinę Redą Gedvilaitę. Jos apdovanotos padėkos raštais.
Išrinkti ir apdovanoti šio renginio laureatai, jų net 17. Laureatėmis tapo Mažeikių Pavasario pagrindinės mokyklos mokinė Evelina Lupeikaitė ir Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos gimnazistė Ligita Skirzgilaitė. Mokinės dėkoja mokytojams Aleksandrui Novakui ir Ingai Šilinskaitei už pagalbą ir patarimus, ruošiantis šiam konkursui.

Rūta ŠAMBARAUSKIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto