***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Mokytojų diena „Ventoje“ – ir vėl kitaip

Asmeninio archyvo nuotrauka

Penktadienio rytmetį mokytojai, peržengę mokyklos slenkstį, pateko į „Optikos centrą“. Juos pasitiko aktoriaus Raimundo Lukšo įgarsinta reklama, kviečianti pasitikrinti regėjimą. Gydytojo okulisto „pareigas“ laikinai ėjo muziejininkė Jūratė Miliauskytė. Ji tikrino mokytojams regėjimą, pritaikydama įvairius akinius. „Gydytojai“ asistavusios Gertrūda su Gabija įteikė receptą „Kaip pagerinti regėjimą“ ir kvietimą į rudens gėrybių užeigą, kur 6–8 klasių „šefai“ pristatė „Rudens skonius“.
Mokytojavo aštuntokai – jie koordinavo technologinį projektą „Rudens pulsas“, kurį vykdė visa mokykla.
Ši diena buvo kitokia dar ir todėl, kad sutapo su ką tik suremontuotos sporto salės atidarymu. Mokykloje svečiavosi daug garbingų žmonių: Seimo narys Kęstutis Bartkevičius, Savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Saulius Šiurys, Švietimo skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus, Kultūros ir sporto skyriaus darbuotojas Petras Norvilas, Statybos ir remonto skyriaus vedėjas Arūnas Knystautas, mero patarėjas Giedrius Petrulevičius, UAB „Stat Max“ generalinis direktorius Juozas Valužis (jis įteikė piniginę dovaną), projekto vadovas Juozas Adomauskas.
Ta proga sporto salėje įvyko pirmoji sportinė kova, „susikovė“ tėvų ir mokinių krepšinio komandos: „Super tėvai“ prieš „Ventukus2“. Keturi kėliniai neprailgo nei žaidėjams, nei žiūrovams, nes minutinių pertraukėlių metu vyko pramogos su prizais žiūrovams, o per pertraukas tarp kėlinių pasirodė mokytojų Audronės, Juozo dainininkai ir Justinos šokėjai.
Šventė baigėsi mokinių rinktinės „Ventukai2“ apdovanojimu ir masiniu flach mobu.

Lijana POCEVIČIENĖ
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

7 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Mokytojų diena „Ventoje“ – ir vėl kitaip”

 1. Vardas (privalomas) parašė:

  ir vel kitaip..ir vel durnau

 2. Nu atsiprasau parašė:

  Mano vyras jokiom partijom nepriklauso. Labai apsirinkate. Mes asmeniskai gavome pakvietima is klases aukletojos prisideti prie sventines akcijos. Buvo siulyta prisijungti prie sventes,teirautasi ar yra norinciu pazaisti su mokiniais. Nesuprantu prie ko cia politiniai dalykai? Mes asmeniskai labai dziaugiames. O ir sunus buvo laimingas pamates teti aiksteleje. Maziau bumbekit ir eikit sportuoti.

 3. Nesipykit parašė:

  Kiekvienas išsakytas žodis turi savo galią. Tad geriau nesisvaidykime visokiais purvais, nekurkime ir nedrabstykime to purvo aplink

 4. to ,,generolui" be antpečių parašė:

  Susinervinai? užuodei save, Be reikalo, nurimk juk tu visiškai teisi. Jei aktyvūs žmonės , aktyvūs visur, ir politikoje ir sporte. O vadinti diedais žmones , ar čia kultūros ar tiesiog tarmės reikalas?tiesa mes pripratę, prie tokios kultūros Lietuvoje, jei jau prezidentę boba vadina, tai ko benorėti iš tokių komentatorių, kuriems viskas blogai. Labanakt jei nepilnatis.

 5. "generolui" be antpečių parašė:

  Pagrindinis klausimas buvo: kas svarbiau- sportas ar politika. O, kad žaidė visa taryba, tai tik atsako į mano klausimą. Tai štai, nešikapurių partijos atstove, matai kaip viskas smirda, ir tavo komentaras taip pat. Tvarka ir teisingumas didele elgesio ir rašto kultūra nepasižymi.

 6. to TT parašė:

  tu apsirinki, bet dar dalyvavo ir socialdemokratai, ir valstiečiai ir darbo partiijos , buvę ,,kitaip’ atstovai, aikštelėje žaidė konservatoriai , t.y. visi rajono tarybos atstovai. Kaip matosi iš TT komentaro, buvo ir ,,Eilinių šikapurių“ partijos atstovų, kurie ieškojo tik š….. o saves neužuodė.

 7. TT parašė:

  šventėje dalyvavo beveik vien tvarka ir teisingumas, nes ir direktorė yra iš šios partijos ( Bernotienė, Šiurys, Norvilas, Bartkevičius). Kas svarbiau – sportas ar politika? Mokiniai as diedai?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto