***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Nevyriausybinių organizacijų atstovai lankėsi Kaune

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikių rajono nevyriausybinių organizacijų (NVO) asociacija, pagal vietos bendruomenių savivaldos programą vykdydama projektą „NVO kompetencijos didinimas – kelias į demokratinę ir pilietinę visuomenę“, organizavo išvyką į Kauną. Joje dalyvavo 50 NVO atstovų iš 14 rajono organizacijų.

Išvykos metu jie pasakojo apie savo veiklą, pristatė vykdomus projektus. Kauno technologijos universitete mažeikiškių laukė susitikimas su šio miesto nevyriausybinių organizacijų atstovais. Kalbėta apie pagrindines vadovavimo ir narių motyvacijos problemas mažose ir didelėse  organizacijose bei šių problemų sprendimo būdus, apie veiksnius, motyvuojančius žmogų dalyvauti nevyriausybinių organizacijų veikloje, priemones motyvacijai didinti.

Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Po susitikimo mažeikiškiai aplankė paminklinę Kristaus Prisikėlimo bažnyčią, pakilę į jos terasą grožėjosi rudeninio Kauno panorama, susipažino su Tado Ivanausko zoologijos muziejuje  saugomais eksponatais.
Dangira UNDŽIENĖ
Mažeikių bibliotekininkų draugijos narė

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Nevyriausybinių organizacijų atstovai lankėsi Kaune”

  1. Pasiūlymas pasiūlymui parašė:

    O ko čia KTU’škės stendus rodyt? :) Vistiek nieko gero.. Ex Kauno politechnikumo institutas

  2. Pasiūlymas parašė:

    Nuotrauką ant laiptų aš būčiau daręs kiek kitaip. Būčiau paprašęs nulipti kokius tris laiptelius žemiau. Žmonės būtų išretėję, labiau atsidengę. Ir tie mėlyni užrašai būtų matomi. Pats būčiau atsitraukęs gerokai toliau. Tada tarp pirmųjųi ir paskutiniųjų veidų dydžių nebūtų toks skirtumas. Dydžiai būų kiek suvienodėję. Jei kam ateityje bus panaši situacija, pasinaudokite mano patarimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto