***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Podiumu vaikščiojo Židikų pradinukai

Šventės akimirka. Nuotrauka iš mokyklos archyvo

[nggallery id=235 template=caption]
Tikras, šlapias, truputį saulėtas,

Lapais pažymėtas. Kas? Ruduo.
Saulės zuikiais jau nutupinėtas,
Beišlydintis gandrus ruduo…

Tokią, saulės zuikučių nutupinėtą spalio 18 d. popietę, Židikų Marijos Pečkauskaitės vidurinės mokyklos pradinukai susirinko į rudens šventę – madų šou „Pašėlęs Rudenėlis“. Mažieji mokinukai rinkosi į salę pasipuošę drabužiais iš rudeninių lapų, uogų, vaisių ir kitų gėrybių. Trečiokai pranešė gavę telegramą, kuri skelbia rudeninio madų šou pradžią.
Visi modeliukai, pradedant mažaisiais priešmokyklinės grupės vaikučiais ir baigiant ūgtelėjusiais ketvirtokais, grakščiai ėjo podiumu. Pasirodymą stebėjo komisija – savo vaikais pasidžiaugti atvykusios mamos ir pradinių klasių mokytojos.
Kol komisija tarėsi, vaikai minė mįsles apie daržoves, vaisius, miško gėrybes, deklamavo eilėraščius ir nekantriai laukė komisijos žodžio. Ši po ilgų svarstymų nutarė apdovanoti visas klases padėkos raštais ir saldžiais prizais. Asmeninėmis padėkomis ir suvenyrais apdovanoti vaikai, vilkėję drabužiais, pareikalavusiais išskirtinės kantrybės, fantazijos juos kuriant.
Vaikai su pasididžiavimu ir nuoširdžiu AČIŪ žvelgė į savo mamas, kurių pagalba ši šventė tapo tikra Švente. Šventei besibaigiant trečiokai padovanojo visiems „Lapų šokį“. Beliko tik kantriai pozuoti fotografams ir laukti grįžtančio rudens kitąmet…

Bernadeta Jarmoškienė,

pradinių klasių mokytoja metodininkė

Jeigu ir Jūs turite naujienų, kviečiame pasidalinti su santarvė.lt skaitytojais. Informaciją ir nuotraukas galite atsiųsti, portalo viršuje paspaudę mygtuką „Atsiųsti naujieną“.

2 Atsakymai į “***SKAITYTOJO NAUJIENA*** Podiumu vaikščiojo Židikų pradinukai”

  1. gintarija parašė:

    gal pasakytumėte kaip tos dainelės pavadinimas „tikras šlapias truputį saulėtas“ ? Kažkada su vaikais dainavom tą dainelę, bet neatgaminu pavadinimo ?

  2. Kamilė parašė:

    Šaunuoliai !

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto